Reklam
Reklam
Reklam
-
Spor Muhabirliğimin 22. Yılı

Spor Muhabirliğimin 22. Yılı


Eklenme Tarihi : 18-8-2018
Spor Muhabirliğimin 22. Yılı

Spor Muhabirliğimin 22. Yılı

Dostlar, Yıl 1994, Büyükçekmece’de yayın hayatını 2000 yılına kadar başarıyla sürdüren ve daha sonra Rahmetli olan Sinan Albayrak’ın İmtiyaz Sahipliğini yaptığı TRAKYA AKSPRES GAZETESİ ile bu işe başlamış oldum. İşte o gazete bizim ufkumuzu açtı ve o günden bu güne kadar halen yazıyor yazmaya da devam ediyorum.

Bu serüvenimiz, HABERCİ Gazetesi, MANŞET Gazetesi, HABERDAR Gazetesi, GERÇEK Gazetesi, GAZETE İSTANBUL ve DAMLA Gazetelerinde yerel anlamda devam etti. Bunun öncesinde POSTA 20 ve 22. Sayfasında yayınlanan Spor, dönemin FOTOSPOR’u ve halen faaliyetlerine devam eden FOTOMAÇ ve  FANATİK Gazetelerine de Türkiye’de bir çok takımı yazmaya gayret gösterdim tabi bunların çoğu takımların birinci ikinci kamp dönemlerinden haberleriydi.

Bu anlamda dönemin Spor Muhabirleri Hakan Sümerer ile Nazmi Alkış, SABAH Gazetesinden Fehmi Özgüler ağabeyim hatta duayenlerim. Sağ olsunlar benim haberlerimi sürekli kullanıyor ve altına da imzalarımı atıyorlardı.

Bugün için 2011 Yılında kurduğum soyadımı Gururla taşıdığım KESKİN BAKIŞ GAZETESİ ve www.keskinbakis.com Web sitesi ile de yaşantıma devam ediyorum. Allah elimizden ayağımızdan kesmediği, aklımızı yitirmediğimiz yere kadarki zamanı en iyi şekilde değerlendirip siz okurlarımıza gerekli bilgilendirmeyi spor yazarlığı anlamında yazılarımla bilgilendirmeyi sürdüreceğim.

Dile kolay tam 22 sene. Bu 22 sene içerisinde ne sıkıntılar yaşadık, ne zorluklar gördük ama Allah’ıma şükürler olsun o zorluklara rağmen halen ayakta kalmaya devam ediyoruz.

Hani bir atasözü var ya, “ALLAH DOĞRU KULUNUN YANINDADIR”  işte bizde bu inançla doğruluğumuzdan hiçbir şey kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz.

Bizlere bu büyük zaman diriminde desteğini esirgemeyen siz güzel insanlara teşekkür ediyor saygılarımı ve sevgilerimi iletmek istiyorum.

Tabiri caiz ise hepinizin önünde saygı ile eğiliyorum. Bizlere gösterilen ilgi, verilen değer ve dostluklarını bir an olsun esirgemeyen o güzel insanlar var ya, onların yeri benim kalbimde inanın çok çok güzel yerdedir bunu bilmenizi isterim. Bu dünyada yaşarken her şeyi PARA olarak görmemek gerekiyor.

Bir söz var, “UMUT FAKİRİN EKMEĞİ” diye işte o ekmeği vereceğim deyip geriye çekilenler yok mu, Allah onları af etsin. Eğer o kişiye destek ve ya yardım edeceksen bunu kalbinle yap eğer Umut verip onu geçiştiriyorsan vah senin haline. Bir gün o verdiğin umudun karşılığını sende umutsuzluk olarak alırsın öyle değimli dostlar. Büyük Allah’ım insana o kadar bolluk verir ki ve onu imtihan eder. Eğer o güzellikleri iyi yerlerde ve doğru alanlarda kullanırsan bunun devamını ve karşılığını mutlaka alırsın.

Eğeeeeeeeer, o imtihanı geçemez verdiğin sözleri unutup kişilere haksızlık edersen o zaman işte geldiğin yere döner o acı çektirdiğin kişilerin daha aşağısına iner dünyanın dört bucak olduğunu anlarsın. Allah hiç kimseyi kötülüklerle sınamasın. Hep doğru, hep inançla yoluna devam eden kullarından eylesin.

Bakın o zaman kazancınız bir kat daha artmayacak mı?. “VEREN EL ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR” Bu bir hadistir. Bunu ben uydurmuyorum o yüzden daima üstünlüğü elinizde tutun ve güzellikleri güzel insanlarla paylaşın.

Bu vesileyle tüm İslam Âleminin Mübarek Kurban Bayramını Kutluyor, hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Allah’ım bu güzel Bayramları cümle ümmetimize tekrar tekrar sağlıklı ve sıhhatli bir yaşam şekli ile kavuşturmayı nasip etsin İnşallah.

Bu haber 686 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3569
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku