Reklam
Reklam
Reklam
-
Temel Eyüboğlu; Her şey güzel olacak

Temel Eyüboğlu; Her şey güzel olacak


Eklenme Tarihi : 18-8-2018
Temel Eyüboğlu; Her şey güzel olacak

Temel Eyüboğlu; Her şey güzel olacak

TFF 3. Lig 1. Grupta bu sözon adından çok söz ettirmek için büyük batağı kalkan Büyükçekmece Tepecikspor’da Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu, 2018-2019 Futbol Sezonunda her şeyin çok güzel olacağını söyledi. Güzelliklere Tesislerle başladıklarını ardından da takımı oluşturup güzel günlere yelken açtıklarını söyleyen Eyüboğlu, bu sezon herkesin yeşil-beyazlı camianın başarılarını konuşacağını söyledi.

 “Her şey güzel olacak” diyen Eyüboğlu,

 “Bu sezon Büyükçekmece Tepecikspor’daki değişimin her yönüyle fark edileceğine inanıyor bunu tüm sporseverlerle paylaşmak istiyorum. Mükemmel bir tesise sahip olan camiamızın aynı güzelliklerle oluşturduğu futbol takımı da bu yıl Altyapılarıyla birlikte bu ligde söz sahibi olacağına inancımız tamdır. Bu tesislerin oluşumunda başrol oynayan Belediye başkanımız Sayın Dr. Hasan Akgün ve Başkan Yardımcısı Ömer Kazancı’ya, bununla birlikte Belediye personeline ve buranın mükemmel hale gelmesi için çaba gösteren iş adamlarıyla birlikte emeği geçen herkese ailem adına teşekkür etmek istiyorum. Büyükçekmece Tepecikspor, “O SENE BU SENE”  Sloganı ile yola çıktı ve bu yolun sonunda TFF 2. ligi yakalamak adına var gücümüzle mücadelemizi edeceğimizi söyleyebilirim. Bu vesileyle 26 Ağustos Pazar günü açılışımızı gerçekleştireceğimiz Yeni sezon için tüm bölgemizi ve İstanbul’u Şenol Güneş Stadına Saat 18.00 itibarı ile davet ediyorum. Müziğin doruğa ulaştıracağı bu güzel gecede herkes bizim misafirimiz oyacaktır” dedi.

Bu haber 1214 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2894
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.73.72)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku