Reklam
Reklam
Reklam
-
Sinan Yılmaz’dan mükemmel performans

Sinan Yılmaz’dan mükemmel performans


Eklenme Tarihi : 27-8-2018
Sinan Yılmaz’dan mükemmel performans

Sinan Yılmaz’dan mükemmel performans


2018-2019 Futbol Sezonu açılış programında Büyükçekmece Tepecikspor Ailesini yalnız bırakmayan bir başka Trabzon’lu sanatçı Sinan Yılmaz, gecenin finalini altın vuruşla yaptı.

 Bir birinden güzel Karadeniz yöresinin türküleriyle davetlileri kendilerinden geçiren Sinan Yılmaz, sahne şovu ile herkesi büyüledi. Yerinde bir an olsun durmayan ve sahnenin her tarafını kullanarak davetlilerle bütünleşen Sinan Yılmaz, okuduğu Karadeniz türküleriyle gecenin finaline imza atmasını bildi.

 Sinan Yılmaz’ın sahne şovunun ardından Tepecik Ulus Mahallesi Muhtarı Yeliz Kaya geceye verdiği katkı ve desteklerden dolayı Sinan Yılmaz’a Plaket verdi. 

Sinan Yılmaz’ın diğer hediyelerini Güzelce’nin tanınmış simalarından Erdinç Kotan, Büyükçekmece’nin tanınmış isimlerinden Hüseyin Hamzaçebi, Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu, Temel Eyüboğlu ve selim Eyüboğlu verdi. Aile fotoğrafının ardından gece sona erdi ve bu geceye katılım gösterenlere kulüp yönetimi tarafından tek tek teşekkür edildi.

Bu haber 864 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4745
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:107.23.37.199)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku