Reklam
Reklam
Reklam
-
Güvenlik programda kuş uçurtmadı

Güvenlik programda kuş uçurtmadı


Eklenme Tarihi : 27-8-2018
Güvenlik programda kuş uçurtmadı

Güvenlik programda kuş uçurtmadı


Uzun yıllardan beri bölgemiz takımlarının müsabakalarda ve etkinliklerinde Güvenliğini sağlayan Eldem Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, Büyükçekmece Tepecikspor’un 2018-2019 Futbol sezonun öncesi gerçekleştirdiği açılış programında da görev yaptı. Misafirlerin iyi bir ortamda eğlenmelerinde yardımcı olan ve stadın içinde ve dışında huzurlu bir ortam yaratan Eldem Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, geceden geçer hot alanlardan oldu.

 Yıllardır Büyükçekmece Tepecikspor’un müsabakalarda ve değişik organizasyonlarda Güvenliğini sağlayan Eldem Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Genel müdürü Zafer Eldem, misafirlere huzurlu bir ortam sunabilmek adına ellerinden geleni yaptıklarına inandıklarını söyledi. 2018-2019 Futbol Sezonunda Büyükçekmece Tepecikspor’a başarılar dileyen Zafer Eldem, yeni sezonda da Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadının Güvenliğini sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

Bu haber 880 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5244
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.241.26)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku