Reklam
Reklam
Reklam
-
İstanbul Malatya’da İçten dönemi

İstanbul Malatya’da İçten dönemi


Eklenme Tarihi : 4-8-2015
İstanbul Malatya’da İçten dönemi

İstanbul Malatya’da İçten dönemi

İstanbul 1.Amatör küme takımlarından İstanbul Malatya spor yeniden Süper Amatör lige çıkmak için Futbol kariyeri başarılarla dolu ve geçen yıl Hasköy sporda forma giyen Aytaç İcten ile Teknik Direktör için anlaştı.

2015-2016 Futbol sezonunda yeniden Süper Amatör Lige çıkmayı hedefleyen İstanbul Malatya spor kulüp Başkanı Turgut Öztürk tatilini yarıda keserek İstanbul’a geldi.

Geçen yıl Hasköy sporda forma giyen ve aktif futbolu oynamayı bırakan ve takım kaptanı Ramazan Balkanın da daha önce takım arkadaşı olana Aytac içten İstanbul Malatya spor kulüp Başkanı Turgut Öztürk ile bir görüşme yaptı.

Yapılan görüşme onunda anlaşmaya vararak 2015-5016 Futbol sezonunda Sarı Kırmızılı takımı çalıştırmayı kabul etti.

Turgut Öztürk yaptığı açıklamada yeni Futbol sezonunda yeniden Süper Amatör Lige çıkmak için çalışmalara başladık. İlk olarak daha önce iki yıl formamızı giymiş takım kaptanlığını yapan futbol kariyeri dolu dolu olan Ramazan Balkan ile anlaştık.

İşt ebugünde yine uzun süre Profesyonel futbol oynamış deneyim ve tecrübesi olan ve aktif Futbol oynamayı bırakan ve ilk kez hocalık deneyimi yaşayacak olan Aytac içten kardeşimizle anlaşmaya vardık takım kaptanımız Ramazan ile birlikte deneyim ve tecrübelerini Malatya sporumuz için harcayacaktır camiamıza hayırlı olsun dedi.

Haber ve Fotoğraf: Yılmaz Aktepe

 

Bu haber 1508 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3979
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.76.193)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku