Reklam
Reklam
Reklam
-
PROFESYONEL VE AMATÖR LİG MAÇ PROGRAMI

PROFESYONEL VE AMATÖR LİG MAÇ PROGRAMI


Eklenme Tarihi : 5-9-2018
PROFESYONEL VE AMATÖR LİG MAÇ PROGRAMI

PROFESYONEL VE AMATÖR LİG MAÇ PROGRAMI

PROFESYONEL VE AMATÖR LİG MAÇ PROGRAMI

08 Eylül 2018 Cumartesi

SİLİVRİ STADI

16.30 SİLİVRİSPOR - BATMAN PETROLSPOR   TFF 3. Lig

ALİBEYKÖY STADI

16.30 ALİBEYKÖYSPOR - ELAZİZ BELEDİYE    TFF 3.Lig

ÇETİN EMEÇ STADI

16.30 EROKSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE  . TFF 3.Lig

YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI

16.30 HALİDE EDİP ADIVAR - BAĞCILAR SPOR TFF 3.Lig

TUZLA BELEDİYESİ SAHASI

16.30 TUZLASPOR - FATİH KARAGÜMRÜK TFF 2. Lig

SANCAKTEPE 15 TEMMUZ STADI

16,30 SANCAKTEPE BLD. – BAYRAMPAŞASPOR. TFF 2. Liğ

ATATÜRK OLİMPİYAT STADI

16.30EYÜPSPOR – KASTAMONUSPOR TFF 2. Lig

SÜPER AMATÖR LIG

08 Eylül 2018 Cumartesi

BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI

16:30 TUNASPOR - BÜYÜKÇEKMECE BLD. S.A.L. 1.GRUP

SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI

16:30 SİLİVRİ ALİBEY - KARTALTEPE S.A.L. 7.GRUP

ALBAYRAK ÇİM STADI

16:30 ALBAYRAK - SOĞUKSUSPOR S.A.L. 5.GRUP

BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ

16:30 MAHMUTBEY - SÜTLÜCE S.A.L. 3.GRUP

BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA

16:30 BAKIRKÖYSPOR - PİYALEPAŞA S.A.L. 7.GRUP

EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI

16:30 RAMİ - YENİKÖY S.A.L. 3.GRUP

FATİH MİMARSİNAN STADI

16:30 1453 FATİH GENÇLİK - KURTKÖYSPOR S.A.L. 7.GRUP

FERİKÖY STADI

16:30 KUŞTEPE - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ S.A.L. 3.GRUP

GAZİ MAHALLESİ SAHASI

16:30 GAZİ MAHALLESİ - SULTANBEYLİ UZUNDERE S.A.L. 3.GRUP

İBB ESENLER STADI

16:30 BAŞAKŞEHİR - ARNAVUTKÖY BLD. S.A.L. 5.GRUP

İBB ŞENLİKKÖY STADI

16:30 AVCILAR BELEDİYE - LEVENT S.A.L. 5.GRUP

NURTEPE SUNİ ÇİM STADI

16:30 KAĞITHANE - İSTANBUL SAHİL SPOR S.A.L. 3.GRUP

SEYRANTEPE STADI

16:30 ÇELİKTEPE - BULVARSPOR S.A.L. 1.GRUP

MERKEZEFENDİ STADI

16:30 MERKEZEFENDİ - İFA S.A.L. 5.GRUP

ÇAYIRBAŞI STADI

14:30 ORTAKÖY - PAŞABAHÇE S.A.L. 1.GRUP

16:30 REŞİTPAŞA - DOLAYOBA S.A.L. 5.GRUP

ALEMDAĞ STADYUMU

16:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - AYAZAĞA S.A.L. 1.GRUP

ÇAKMAK SAHASI

 16:30 ÇAKMAKSPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK S.A.L. 1.GRUP

 DUDULLU STADI

16:30 DUDULLU - ŞAFAKSPOR S.A.L. 7.GRUP

GÜLSUYU ASIM KARA STADI

16:30 MALTEPE YILDIZ - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ S.A.L. 1.GRUP

KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI

15:00 KAVACIK - TÜRK TELEKOMSPOR S.A.L. 7.GRUP

SELİMİYE STADI

16:30 ÜSKÜDAR ANADOLU - İSTANBUL GÜNGÖREN S.A.L. 3.GRUP

ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI

16:30 KARABEKİRSPOR - DAVUTPAŞA S.A.L. 5.GRUP

Bu haber 462 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1836
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.87.18.165)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku