Reklam
Reklam
Reklam
-
Sakarya ve Bayburtlu’dan Prim dopingi

Sakarya ve Bayburtlu’dan Prim dopingi


Eklenme Tarihi : 8-9-2018
Sakarya ve Bayburtlu’dan Prim dopingi

Sakarya ve Bayburtlu’dan Prim dopingi

Silivrispor’da sıkıntılı günlerin bittiği gösteren galibiyetin ardından Başkan Akgün Duru ile birlikte soyunma odasına kadar gelen İkinci Başkan Turgay Sakarya ve As Başkan Eyüp Bayburtlu maçtan önce açıklanan primi iki katına çıkardılar.

 Zorlu doksan dakikanın ardından haklı bir üç puan çıkaran Silivrispor’da İkinci Başkanı Turgay Sakarya ve As Başkan Eyüp Bayburtlu kesinin ağzını açtı. Yöneticilik hayatlarında ilk kez galibiyet sonrasında soyunma odasına giren Turgay Sakarya ve Eyüp Bayburtlu ile kıyasıya bir prim pazarlığına giren oyuncular bu pazarlıktan galip çıktılar. Batman Petrol maçı öncesinde açıklanan primi iki katına çıkaran Silivrispor Kulüp İkinci Başkanı Turgay Sakarya ve As Başkan Eyüp Bayburtlu iç sahada ve deplasmanda her galibiyetin ardından soyunma odasına tekrar tekrar gireceklerini de belirttiler.

Bu haber 704 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6343
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku