Reklam
Reklam
Reklam
-
Karadağ, Altyapıda göreve başladı

Karadağ, Altyapıda göreve başladı


Eklenme Tarihi : 11-9-2018
Karadağ, Altyapıda göreve başladı

Karadağ, Altyapıda göreve başladı

Bölgemizin yakından tanıdığı ve uzun yıllardan beri Galatasaray Spor Kulübü’nün futbol okullarında görev yapan başarılı Teknik Adam Mesut Karadağ’ın yeni adresi TFF 3. Lig Takımlarından Büyükçekmece Tepecikspor oldu. Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Akademisi Direktörü Murat Atik’in kadrosuna kattığı Alptuğ Urgancı ve Murat İkiz’den sonra Mesut Karadağ ve Kaleci Antrenörü Evren Caner, yeşil-beyazlı kulübün altyapısında resen göreve başladılar. 

Bölgemizde birçok oyuncusu olan ve Altyapılardaki başarılarıyla herkesin dilinde olan Mesut Karadağ, bundan böyle daha büyük başarılara imza atmak için Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Akademisi Direktörü Murat Atik’in ekibinde yer alan Alptuğ Urgancı, Murat İkiz ve Kaleci Antrenörü Evren Caner ile birlikte yeşil-beyazlıların başarısı için ter dökecek. Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu, altyapılarla ilgili yaptığı açıklamada, bu sezon altyapılara geçtiğimiz sezonlardan daha büyük bir ilgi gösterdiklerini, bunun meyvelerini bu güçlü kadro ile ilerleyen yollarda alacaklarına inandıkları söylendi. Takıma yeni katılan Mesut Karadağ ile Evren Caner, Büyükçekmece Tepecikspor’da ekip olarak büyük işlere imza atacaklarını bu güçlü kadro ile ileride Büyükçekmece Tepecikspor’u bir futbol fabrikası haline getirmek için ellerinden gelen gayreti sonuna kadar göstereceklerini söylediler. Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Akademisi Direktörü Murat Atik ise, bu kadro ile Altyapılarda çığ açmak için yola çıktıklarını bunu da ilerleyen günlerde yakından görme fırsatı bulacaklarını söyledi. Atik ayrıca, Altyapıda sayılı kulüpler arasına girebilmek adına çalışmaların mükemmel bir şekilde ve ortamda devam ettiğini söyledi.

 

Bu haber 776 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9160
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.242.193.41)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku