Reklam
Reklam
Reklam
-
Eyüboğlu’ndan futbolculara erken uyarı

Eyüboğlu’ndan futbolculara erken uyarı


Eklenme Tarihi : 11-9-2018
Eyüboğlu’ndan futbolculara erken uyarı

Eyüboğlu’ndan futbolculara erken uyarı

Lige oldukça kötü başlayan ve ilk iki maçında sığın çeken Büyükçekmece Tepecikspor’da Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu, önceki gün yapılan idman öncesi oyuncularla saha içinde bir toplantı yaptı. Teknik kadrodan hiç kimsenin olmadığı bu toplantıda futbolcularla yaklaşık yarım saat toplantı yapan Temel Eyüboğlu, oyunculara çok iyi takımda oynadıklarını ve bunun karşılığını herkesin vermesi için elinden gelen çabayı göstermesi gerektiğini söyledi.

 Oyunculara tek tek bu ligin ne kadar önemli olduğunu hatırlatan Eyüboğlu, herkesin işini ciddiye alıp burada takımın ve camianın başarısı için ter dökmesini istedi. İlk iki maçta alınan mağlubiyeti herkesin bir kenara bırakmasını ve bu maçlardaki hatalardan dersler çıkarmasını isteyen Eyüboğlu, önlerinde Türkiye Kupasında Gaziosmanpaşaspor maçının olduğunu herkesin rakibine saygılı olup ciddi bir rakip olarak görmesini istedi. Amatör takımlara karşı mücadelenin zor olacağını ve rakibin kendilerini kabul ettirmek adına inanılmaz bir mücadele örneği göstereceğini söyleyen Eyüboğlu, dikkatli olup kötü bir neticenin alınmaması için herkesin sahada görevini en iyi şekilde yapmasını beklediklerini söyledi.

Bu haber 735 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3538
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku