Reklam
Reklam
Reklam
-
Keleş’e 61 Numaralı Sürmenespor forması

Keleş’e 61 Numaralı Sürmenespor forması


Eklenme Tarihi : 11-9-2018
Keleş’e 61 Numaralı Sürmenespor forması

Keleş’e 61 Numaralı Sürmenespor forması

Beylikdüzü Basketbol İhtisas Kulüp Başkanı ve Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Fatih Keleş’e Sürmenespor’dan jest geldi. Fatih Keleş’i makamında ziyaret eden Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Başkanı Ali Osman Esertaş ve Başkan Yardımcısı Hasan Limanoğlu, yeni oluşum içerisine giren Basketbol’a her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyleyen Esertaş ve Limanoğlu, spor adına yapılan ziyaretin ardından Keleş’e bir sürpriz yaptılar. Bu güzel sohbetin ardından üzerinde Fatih Keleş yazılı 61 numaralı Sürmenespor’un formasını takdim ettiler. 

Sürmenespor’un formasının kendisine Trabzon’lu hemşerileri tarafından hediye edilmesinden çok memnun duyduğunu ifade eden Keleş, “Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Başkanı Ali Osman Esertaş ve Başkan Yardımcısı Hasan Limanoğlu’na bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Hediye ettikleri 61 numaralı Sürmenespor formasını baş ucumda muhafaza edeceğim” şeklinde konuştu.

 

Bu haber 799 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8928
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku