Reklam
Reklam
Reklam
-
Profesyonel Ligler Maç Programı

Profesyonel Ligler Maç Programı


Eklenme Tarihi : 11-9-2018
Profesyonel Ligler Maç Programı

Profesyonel Ligler Maç Programı

Spor Toto 1. Lig, TFF 2.Lig Kırmızı ve Beyaz Grup, TFF 3. Lig 1,2 ve 3. Grupta Haf     ta sonu oynanacak olan müsabakaların programları açıklandı. Buna göre Profesyonel Liglerde hafta sonu oynanacak olan müsabakaların programları aşağıdaki gibi şekillendi.

       Spor Toto 1. Lig 5 . Hafta Maç Programı

Tarih

         Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

14.09.2018 20:00

GİRESUN ATATÜRK

GİRESUNSPOR

AFJET AFYONSPOR

15.09.2018 17:00

ESENYURT NECMİ KADIOĞLU

İSTANBULSPOR A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.

15.09.2018 20:00

5 OCAK FATİH TERİM

ADANA DEMİRSPOR

HATAYSPOR

16.09.2018 17:00

BOLU ŞEHİR

BOLUSPOR

ALTAY

16.09.2018 17:00

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

KARDEMİR KARABÜKSPOR

OSMANLISPOR F.K

16.09.2018 20:00

GAZİANTEP STADYUMU

GAZİŞEHİR GAZİANTEP F.K

ALTINORDU A.Ş.

16.09.2018 20:00

DENİZLİ ATATÜRK

DENİZLİSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

17.09.2018 20:00

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM

GENÇLERBİRLİĞİ

T.YAPI ELAZIĞSPOR

17.09.2018 20:00

BALIKESİR ATATÜRK

BALIKESİRSPOR BALTOK

ÜMRANİYESPOR

   TFF 2. Lig   Grup Kırmızı  3 . Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

15.09.2018 16:30

ATATÜRK OLİMPİYAT

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

FETHİYESPOR

15.09.2018 16:30

DARICA İLÇE

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

TUZLASPOR A.Ş.

15.09.2018 16:30

PENDİK STADI

PENDİKSPOR

KIRKLARELİSPOR

16.09.2018 16:00

GAZİOSMANPAŞA

TOKATSPOR

MENEMEN BELEDİYE

16.09.2018 16:00

SELÇUK ÜNİV.

KONYA ANADOLU SELÇUK

KAHRAMANMARAŞSPOR

16.09.2018 16:30

BANDIRMA 17 EYLÜL

BANDIRMASPOR

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

16.09.2018 16:30

MÜMİN ÖZKASAP

MANİSA B.ŞEHİR BELEDİYE

BUGSAŞ SPOR A.Ş.

16.09.2018 19:00

TARSUS İLÇE

TARSUS İDMAN YURDU

ETİMESGUT BELEDİYESPOR

16.09.2018 19:00

Ş.URFA GAP

ŞANLIURFASPOR

SİVAS BELEDİYE SPOR

     TFF 2. Lig   Grup Beyaz  3 . Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

15.09.2018 15:30

YUSUF ZİYA ÖNİŞ

SARIYER

AMED SPORTİF FAALİYETLER

15.09.2018 16:00

OSTİM STADI

HACETTEPE SPOR

SAKARYASPOR A.Ş.

15.09.2018 16:30

B.PAŞA ÇETİN EMEÇ

BAYRAMPAŞA

EYÜPSPOR

16.09.2018 16:00

ANKARA AKTEPE

KEÇİÖRENGÜCÜ

GÜMÜŞHANESPOR

16.09.2018 16:00

NİĞDE 5 ŞUBAT

NİĞDE ANADOLU F.K

GAZİANTEPSPOR

16.09.2018 16:00

GAZİ STADI

KASTAMONUSPOR 1966

ANKARA DEMİRSPOR

16.09.2018 16:30

BODRUM İLÇE STADI

BODRUM BLD.SPOR

İNEGÖLSPOR

16.09.2018 16:30

UŞAK 1 EYLÜL

UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

MANİSASPOR

16.09.2018 19:00

YENİ 19 MAYIS

SAMSUNSPOR

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

     TFF 3. Lig   Grup 1. Grup 3 . Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

16.09.2018 15:30

AHMET S.ÖZYAZICI

HEKİMOĞLU TRABZON

ERGENE VELİMEŞESPOR

16.09.2018 15:30

BATMAN 16 MAYIS

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

GEBZESPOR

16.09.2018 15:30

YOMRA İLÇE SAHASI

YOMRASPOR

SİLİVRİSPOR

16.09.2018 15:30

Ş.OĞUZ KILINÇ STADI

ERZİN BELEDİYESPOR

NEVŞEHİR BELEDİY SPOR

16.09.2018 16:30

A.TÜRKEŞ STADI

KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ

TİRE 1922 SPOR

16.09.2018 16:30

NAZİLLİ İLÇE

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

KOZAN BELEDİYESPOR

16.09.2018 16:30

ŞİLE STADI 

ŞİLE YILDIZSPOR

ERBAASPOR

16.09.2018 16:30

TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR

K. KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

     TFF 3. Lig   Grup 2. Grup 3 . Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

16.09.2018 15:30

ELAZIĞ ATATÜRK

ELAZİZ BELEDİYESPOR

ESENLER EROKSPOR

16.09.2018 15:30

19 EYLÜL STADI

YENİ ORDUSPOR

KIZILCABÖLÜKSPOR

16.09.2018 15:30

VAN ATATÜRK

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

ALİBEYKÖYSPOR

16.09.2018 15:30

ADIYAMAN ATATÜRK

ADIYAMAN 1954 SPOR

ALTINDAĞ BELEDİYESPOR

16.09.2018 16:00

DÜZCE 18 TEMMUZ

DÜZCESPOR

PAZARSPOR

16.09.2018 16:30

BERGAMA 14 EYLÜL

BERGAMA BELEDİYESPOR

OFSPOR A.Ş.

16.09.2018 16:30

İZMİR ATATÜRK

KARŞIYAKA

KEMERSPOR 2003

16.09.2018 16:30

ZİYA ALTINOĞLU

H.K.İNŞAAT ÇATALCASPOR

OSMANİYESPOR F. K.

16.09.2018 16:30

MALTEPE H.POLAT

SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR

     TFF 3. Lig   Grup 3. Grup 3 . Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

16.09.2018 15:30

CİZRE İLÇE

CİZRE SPOR

BUCASPOR

16.09.2018 15:30

SEYRANTEPE

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

16.09.2018 15:30

GENÇ OSMAN

BAYBURT İL ÖZEL İDARE

GÖLCÜKSPOR

16.09.2018 16:00

ANKARA OSTİM

ANKARA ADLİYE SPOR

MUĞLASPOR

16.09.2018 16:00

DR.T.KILIÇÇIOĞLU

ÇORUM BELEDİYESPOR

FATSA BELEDİYESPOR

16.09.2018 16:30

KARACABEY

KARACABEY BELEDİYESPOR

1461 TRABZON

16.09.2018 16:30

BAĞCILAR MAHMUTBEY

BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

16.09.2018 16:30

SERİK İSMAİL OĞAN

SERİK BELEDİYESPOR

PAYASSPOR

16.09.2018 19:00

KOCAELİ STADI

KOCAELİSPOR

TURGUTLUSPOR

 

Bu haber 852 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6200
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku