Reklam
Reklam
Reklam
-
Yusuf Kaya’dan futbolculara açık çek

Yusuf Kaya’dan futbolculara açık çek


Eklenme Tarihi : 15-9-2018
Yusuf Kaya’dan futbolculara açık çek

Yusuf Kaya’dan futbolculara açık çek

Beylikdüzüspor Basın Sözcüsü Yusuf Kaya’dan futbolculara açık çek. Metin Aydın Başkanlığında Beyilkdüzüspor yönetiminde Basın Sözcüsü olarak görev yapan Kaya, bu yıl takımın oynayacağı 3 derbi maça özel olarak prim koyacağını bunun hazırlandığında olduğunu söyledi. Çakmakspor maçı öncesi takımın son antrenmanı büyük bir dikkatle bitene kadar takip eden Kaya’nın kendi belirleyeceği 3 maçta soyunma odasına girerek prim okuyacağını, vereceği primi de maçtan önce teknik heyete teslim edeceğini söyledi. 

Kaya’nın prim verdiği maçlarda takımın kazanması halinde maçın bitiminde oyuncuların terleri soğumadan primlerini teknik heyetten sıcağı sıcağına alacağı, maçın kazanılamaması halinde ise teknik heyetin primi Kaya’ya iade edeceği öğrenildi. Bu arada Kaya’nın başlatacağı bu uygulamanın diğer maçlarda da devam edeceği, prim okuma geleneğinin diğer yöneticiler tarafından da devam ettirileceği söylendi. Dün yapılan antrenman öncesi gazetemize bir açıklamada bulunan Kaya, şu anda bir yorum yapmak istemediğini, 3 maç sonra konuşacağını söyledi. Basın Sözcüsü Yusuf Kaya, “3 maç geçsin ondan sonra konuşacağım.” diye konuştu. Bu arada antrenmanı kulüp başkanı Metin Aydın ve sportif direktör Atilla Erdoğan ile birlikte takip eden Kaya’nın şampiyonluk ve Bölgesel Amatör Lig için de kesenin ağzını sonuna kadar açtığını söylemeden geçemedi.

Bu haber 622 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5165
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.207.134.207)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku