Reklam
Reklam
Reklam
-
Çatalca Kulüpleri malzemelerine kavuşuyor

Çatalca Kulüpleri malzemelerine kavuşuyor


Eklenme Tarihi : 4-8-2015
Çatalca Kulüpleri malzemelerine kavuşuyor

Çatalca Kulüpleri malzemelerine kavuşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Amatör Spor Kulüpleri için hazırladığı malzemeler, tüm İstanbul’da çeşitli bölgelerde dağıtılmaya başlandı. Çatalca Bölgesindeki 22 kulübe malzemelerin 6 ağustos Perşembe günü Çatalca ziya Altınoğlu sahasında dağıtılacağını belirten İstanbul Büyükşehir ve Çatalca Belediyesi Meclis Üyesi Mesut Üner, kulüp Başkanlarının yada görevlendirecekleri bir kulüp yöneticisinin malzemeleri  almaya gelmelerini söyledi.

İstanbul Büyükşehir ve Çatalca Belediyesi Meclis Üyesi Mesut Üner İstanbul Büyükşehir Amatör Spor Kulüpleri için hazırladıkları malzemelerle ilgili çalışmalar yaptıklarını belirterek Çatalca Bölgesinde bulunan 22 Spor Kulübünün malzemelerini ayaklarına kadar getireceklerini söyledi. Kulüp Başkanlarının ya da Kulüp yöneticilerinin malzeme dağıtımında bulunarak verilen malzemeleri teslim almaları gerektiğini söyleyen Mesut Üner, “Kulüplerimize malzeme yardımı yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş’a Çatalca Spor Kulüpleri adına teşekkür ediyoruz. Bizde spor’un içinden gelen birisi olarak bu malzemeleri bölge kulüplerimizin ayaklarına kadar gelmesini sağlıyoruz. 6 Ağustos Perşembe günü saat 10.00’da başlayacak olan malzeme dağıtımımıza kulüplerimizin ilgi göstermesini bekliyoruz” dedi.

 

Bu haber 1549 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6538
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.76.193)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku