Reklam
Reklam
Reklam
-
Yeliz Kaya; Ulus Mahallesine yine talibim

Yeliz Kaya; Ulus Mahallesine yine talibim


Eklenme Tarihi : 19-9-2018
   Yeliz Kaya; Ulus Mahallesine yine talibim

Yeliz Kaya; Ulus Mahallesine yine talibim

Büyükçekmece Tepecik Ulus Mahallesi Muhtarı Yeliz Kaya, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı. Gazetemize yaptığı açıklamada dört yılı aşkın görev yaptığı Tepecik Ulus Mahalle Muhtarlığı görevine devam etmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Kaya, Ulus Mahallesine yeniden talip olduğunu söyledi.

Muhtarlığı döneminde Ulus mahallesinde yaptığı çalışmalarla herkesin gönlüne taht kuran ve her ihtiyaca cevap verme adına ekibi ile birlikte elinden gelen çabayı gece gündüz demeden gösterdiğini söyleyen Yeliz Kaya, yeni dönemde de geçtiğimiz dönemden daha çok çalışıp insanların güvenini tazelemek için yola devam etme kararı aldığını söyledi. “2019 Yerel Seçimlerinde Muhtar Adayı olarak Ulus Mahallesinde yaşayan insanların oylarına yeniden talibim” diyen Kaya, “Dört yılı aşkındır Büyükçekmece İlçesi Tepecik Ulus mahallesinde görev yapmaktayım. Bu zamana kadar yaptıklarımızın üzerine koyarak yola devam etme kararı aldığımı kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Görevde bulunduğum ilk günden beri aynı heyecanla çalışmalarımızı ekibim ile birlikte sürdürüyoruz. Yeni dönemde de yarım kalan işleri tamamlayıp seçmenlerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına elimizden geleni yapmaya gayret edeceğimin sözünü veriyorum. 2019 Seçimlerine uzun bir zaman olmasına rağmen adaylığımı bir kez daha sizlerle paylaşmak istiyorum. İnşallah çıktığımız bu yolda Allah bize daha güzel işler yapmayı nasip eder” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Bu haber 1058 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5950
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.205.176.100)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku