Reklam
Reklam
Reklam
-
Gökhan ve Onur, Patronluğa soyundu

Gökhan ve Onur, Patronluğa soyundu


Eklenme Tarihi : 4-8-2015
Gökhan ve Onur, Patronluğa soyundu

Gökhan ve Onur, Patronluğa soyundu

Uzun yıllar yeşil sahalarda aynı takımda forma giyen ve Tepecikspor forması altında birçok kez şampiyonluklar yaşayan Gökhan Çavuş ile Recep Onur Çelik’in yolu bu kez iş hayatında ROSE Berriy’de kesişti. Esenyurt’ta ROSE Berriy Restaurant-Pastane işletmeciliği patronluğuna soyunan Gökhan Çavuş ve Recep Onur Çelik, ikilisinin ortak açtıkları işyerinin açılış kurdelesini Esenyurt Belediyesi Başkan Vekili Gürbüz Süleymanoğlu kesti. Tepecikspor Başkan Vekili Mehmet Eyüboğlu, Onursal Başkan Temel Eyüboğlu, As Başkan Eray Yıldız, Tepecikspor Teknik Direktörü Enver Şen, Yardımcı Antrenör Şerif Hasanoğlu, Ufuk Çam, Kaleci Antrenörü Halit Matlı, Sportif Direktör ve Altyapılardan Sorumlu Teknik Direktör Recai Şahinler, Tepecikspor’lu futbolcular, eski takım arkadaşları, davetliler ve Gökhan Çavuş ile Recep Onur Çelik’in aileleri ve aile dostları açılışa katılarak bu güzel ortamın oluşumunda yer alarak destek oldular. Davetlileri ve açılışa katılanları en iyi şekilde ağırlayan Gökhan Çavuş ve Recep Onur Çelik ve eşleri, misafirlerle tek tek ilgilenerek onlara ikramlarda bulundular. Davetliler, yeni ortaklara hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Süleymanoğlu; Spor Camiası burada olacak

Açılış kurdelesini kesen, sporculara gerekli ilgi ve alakayı gösteren Esenyurt Belediyesi Başkan Vekili Gürbüz Süleymanoğlu, yeni ortaklara hayırlı olsun dileklerini iletti. Gökhan Çavuş ve Recep Onur’un sahalarda göze hoş gelen futbollarından sonra midelere hizmet edeceklerini yeni işyerlerinin açılışında bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu, spor camiasının bundan sonraki adreslerinden birinin de ROSE Berriy olacağını söyledi. Hayırlı olsun temennisinden sonra açılış kurdelesini kesen Süleymanoğlu, “Spor camiası bundan böyle damak tadını bu güzel mekanda bulacaktır. Tepecikspor’da uzun yıllar birlikte forma giydikleri camiaya hizmet ettikten sonra şimdiki hizmetlerini ortaklaşa açtıkları ROSE Berriy Restaurant-Pastanesinde sürdüreceklerinden dolayı kendilerini kutluyorum. Esenyurt İlçemizde açtıkları yeni işyerlerinde bu iki sporcu kardeşime Allah kolaylıklar versin. Bizimde fırsat buldukça damak tadımızı tatmak için bu güzel mekan uğrak yerimiz olacaktır. Yeni işyerlerinde Gökhan Çavuş ve Recep Onur Çelik kardeşlerime başarılar diliyor, futbolda olduğu gibi yeni açmış oldukları işyerlerinde başarılı olacaklarına inanıyorum” dedi.

Takım arkadaşları yalnız bırakmadı

Esenyurt’ta ROSE Berriy Restaurant-Pastane işletmeciliği patronluğuna soyunan Gökhan Çavuş ve Recep Onur Çelik ikilisini, işyeri açılışında eski ve yeni takım arkadaşları yalnız bırakmadı. Gökhan Çavuş ve Recep Onur Çelik, büyük bir katılımla gerçekleşen açılışta hazır bulunan Esenyurt Belediyesi Başkan Vekili Gürbüz Süleymanoğlu’na, Tepecikspor yönetimine, teknik kadrosuna, kulüp personeline, eski ve yeni takım arkadaşlarına bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları ve açılışa katılarak kendilerini onurlandırdıkları için teşekkür ettiklerini dile getirdiler. İki ortak, bu işyerinin spor camiasıyla birlikte Esenyurt halkına en iyi hizmeti vereceğini, bunun için titizlikle, hijyenik bir ortamda tüm ürünlerini sağlıklı bir şekilde müşterilerine sunma sözünü verdiler.

 

Bu haber 2196 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2485
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.76.193)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku