Reklam
Reklam
Reklam
-
PROFESYONEL LİGLER MAÇ PROGRAMI

PROFESYONEL LİGLER MAÇ PROGRAMI


Eklenme Tarihi : 20-9-2018
PROFESYONEL LİGLER MAÇ PROGRAMI

PROFESYONEL LİGLER MAÇ PROGRAMI

Spor Toto 1. Lig, TFF 2.Lig Kırmızı ve Beyaz Grup, TFF 3. Lig 1,2 ve 3. Grupta hafta sonu oynanacak olan müsabakaların programı açıklandı. Buna göre TFF 2. Lig ve 3. Liglerde tüm müsabakalar Ziraat Türkiye Kupası maçları nedeniyle 22 Eylül Cumartesi, Spor Toto 1. Lig’de ise iki müsabaka Cuma, dört müsabaka Cumartesi ve üç müsabaka Pazar günü oynanacak. Bölgemiz temsilcilerinden İstanbulspor Hatay Deplasmanında, Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor, Trabzon deplasmanında ve Silivrispor ile Büyükçekmece Tepecikspor takımları da Silivri Stadında puan mücadelesi verecekler.

Spor Toto 1. Lig 6. Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

21.09.2018 19:00

BORNOVA STADI

ALTINORDU A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR

21.09.2018 19:00

OSMANLI STADI

OSMANLISPOR F.KULÜBÜ

DENİZLİSPOR

22.09.2018 14:00

ANTAKYA ATATÜRK

HATAYSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

22.09.2018 14:00

ÜMRANİYE ŞEHİR

ÜMRANİYESPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

22.09.2018 19:30

ELAZIĞ ATATÜRK

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

22.09.2018 19:30

 FATİH TERİM

ADANASPOR A.Ş.

BOLUSPOR

23.09.2018 16:30

ESKİŞEHİR YENİ

ESKİŞEHİRSPOR

G.ŞEHİR G.ANTEP F. KULÜBÜ

23.09.2018 19:30

ZAFER STADI

AFJET AFYONSPOR

BALIKESİRSPOR BALTOK

23.09.2018 19:30

İZMİR ATATÜRK

ALTAY

GİRESUNSPOR

TFF 2. Lig Grup Kırmızı  4. Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

22.09.2018 15:00

M.YAZICIOĞLU

SİVAS BELEDİYE SPOR

KONYA ANADOLU SELÇUK

22.09.2018 15:30

ETİMESGUT STADI

ETİMESGUT BELEDİYESPOR

MANİSA B.ŞEHİR BLD

22.09.2018 15:30

KARAELMAS

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

ŞANLIURFASPOR

22.09.2018 15:30

ANKARA OSTİM

BUGSAŞ SPOR A.Ş.

PENDİKSPOR

22.09.2018 16:00

TUZLA BELEDİYE

TUZLASPOR A.Ş.

TOKATSPOR

22.09.2018 16:00

MENEMEN İLÇE

MENEMEN BELEDİYE SPOR

TARSUS İDMAN YURDU

22.09.2018 16:00

KIRKLARELİ

KIRKLARELİSPOR

BANDIRMASPOR

22.09.2018 19:00

12 ŞUBAT

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

22.09.2018 19:00

FETHİYE İLÇE

FETHİYESPOR

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

TFF 2. Lig  Grup Beyaz 4. Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

22.09.2018 15:00

SEYRANTEPE SPOR

AMED SPORTİF FAAL.

HACETTEPE SPOR

22.09.2018 15:00

GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR

GÜMÜŞHANESPOR

SARIYER

22.09.2018 15:30

TCDD ANKARA DEMİR

ANKARA DEMİRSPOR

BAYRAMPAŞA

22.09.2018 16:00

İNEGÖL İLÇE STADI

İNEGÖLSPOR

KASTAMONUSPOR 1966

22.09.2018 16:00

15 TEMMUZ STADI

SANCAKTEPE BELEDİYE

KEÇİÖRENGÜCÜ

22.09.2018 16:00

ATATÜRK OLİMPİYAT

EYÜPSPOR

SAMSUNSPOR

22.09.2018 19:00

GAZİANTEP STADYUMU

GAZİANTEPSPOR

BODRUM BELEDİYESPOR

22.09.2018 19:00

Y.SAKARYA ATATÜRK

SAKARYASPOR A.Ş.

UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

22.09.2018 19:00

MANİSA 19 MAYIS

MANİSASPOR

NİĞDE ANADOLU F.KULÜBÜ

TFF 3. Lig 1.Grup 4. Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

22.09.2018 15:00

ŞANLIURFA GAP

K. KARAKÖPRÜ BELEDİYE

ERZİN BELEDİYESPOR

22.09.2018 15:30

ERBAA İLÇE

ERBAASPOR

HEKİMOĞLU TRABZON

22.09.2018 15:30

İSMET ATLI STADI

KOZAN BELEDİYESPOR

ARTVİN HOPASPOR

22.09.2018 15:30

NEVŞEHİR GAZİ

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR

KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ

22.09.2018 16:00

LÜLEBURGAZ

ERGENE VELİMEŞE SPOR

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

22.09.2018 16:00

SİLİVRİ

SİLİVRİSPOR

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR

22.09.2018 16:00

GEBZE STADI

GEBZESPOR

YOMRASPOR

22.09.2018 19:00

TAYFUR ÇİÇEK

TİRE 1922 SPOR

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

TFF 3. Lig 2.Grup 4. Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

22.09.2018 13:00

 GÜRBÜZ CİVELEK

OFSPOR A.Ş.

H. K.İNŞAAT ÇATALCASPOR

22.09.2018 15:00

HOPA İLÇE

PAZARSPOR

BERGAMA BELEDİYESPOR

22.09.2018 15:30

AKTEPE STADI

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR

SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

22.09.2018 15:30

7 OCAK STADI

OSMANİYESPOR F.KULÜBÜ

YENİ ORDUSPOR

22.09.2018 16:00

ALİBEYKÖY

ALİBEYKÖYSPOR

KARŞIYAKA

22.09.2018 16:00

DR FEHMİ ÖNCEL

KEMERSPOR 2003

DÜZCESPOR

22.09.2018 16:00

ÇETİN EMEÇ

ESENLER EROKSPOR

VAN BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR

22.09.2018 16:00

KIZILCABÖLÜK

KIZILCABÖLÜKSPOR

ADIYAMAN 1954 SPOR

23.09.2018 15:30

KIRŞEHİR AHİ

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR

ELAZİZ BELEDİYESPOR

TFF 3. Lig 3.Grup 4. Hafta Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

22.09.2018 13:00

A.S.ÖZYAZICI

1461 TRABZON

ANKARA ADLİYE SPOR

22.09.2018 15:00

MUSTAKİL ATLETİZM

ANAGOLD 24ERZİNCAN

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

22.09.2018 15:00

ŞEHİT M. OĞUZ

PAYASSPOR

BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ

22.09.2018 15:00

FATSA İLÇE STADI

FATSA BELEDİYESPOR

KARACABEY BELEDİYE

22.09.2018 16:00

ESENLER STADI

H. EDİP ADIVARSPOR

KOCAELİSPOR

22.09.2018 16:00

GÖLCÜK ŞEHİR

GÖLCÜKSPOR

ÇORUM BELEDİYESPOR

22.09.2018 16:00

MUĞLA ATATÜRK

MUĞLASPOR

CİZRE SPOR

22.09.2018 16:00

TURGUTLU 7 EYLÜL

TURGUTLUSPOR

BAYBURT İL ÖZEL İDARE

22.09.2018 19:00

BUCA STADI

BUCASPOR

SERİK BELEDİYESPOR

 

Bu haber 801 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5756
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.200.4)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku