Reklam
Reklam
Reklam
-
Bu takım, 3. ligi son dakikada kaçırmıştı

Bu takım, 3. ligi son dakikada kaçırmıştı


Eklenme Tarihi : 21-9-2018
Bu takım, 3. ligi son dakikada kaçırmıştı

Bu takım, 3. ligi son dakikada kaçırmıştı

Arşivimde bulduğum bu resmi tam 12 yıl önce Antalya’da Beylikdüzüspor kampında çekmiştim. Bu anı sizlerle paylaşmak adına yayınlamayı uygun gördüm inşallah sizlere bu güzel anı yaşatmış olurum.

Tam 12 yıl oldu ve bu yıldan beri Beylikdüzüspor’un 3. lig sevdası her geçen gün artarak büyüyor.  2006-2007 futbol sezonunda birinci kademeyi geçen ve ikinci kademenin final maçında Tavşanlı Linyitspor ile Bolu Şehir Stadında karşı karşıya gelen Beylikdüzüspor, bu maçı son dakika golü ile kaybederek adını 3. lige yazdıramamıştı. Aradan 12 yıl geçmesine rağmen Beylikdüzüspor’da bu maç zaman zaman halen konuşuluyor. İnanın mükemmel bir takımdı ve 90 dakika boyunca harika bir oyun ortaya koymasına rağmen son dakikada dönemin tecrübeli ismi golcü Abdi’nin savunmada görev yapan Serhat’ın istemeyerek te olsa bariz hatasını iyi değerlendirerek etkili bir vuruşla maçı 2-1 kaybederek 3. lig rüyasından uyanmış oldu. 12 Yıldan beri bu takım 3. lig özlemi ile yanıp tutuşuyor. Şimdi Metin Aydın Başkanlığında tekrar o eski şaşalı günlerine geri dönmek için mücadele eden Beylikdüzüspor, kısa zamanda adını 3. lige yazdırmanın planlarını yapıyor. Ne diyelim bu özlem inşallah Beylikdüzüspor için son bulur ve birkaç yıl içerisinde bu takımı da 3. ligde görme şansı yakalarız.

Bu haber 753 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10321
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku