Reklam
Reklam
Reklam
-
Tonta; “Milli benliğimize sahip çıkıyoruz”

Tonta; “Milli benliğimize sahip çıkıyoruz”


Eklenme Tarihi : 3-10-2018
Tonta; “Milli benliğimize sahip çıkıyoruz”

Tonta; “Milli benliğimize sahip çıkıyoruz”

Bünyesinde birçok Branşı barındırma başarısı gösteren Alibeyspor’da Kulüp Başkanı Ali Tonta, önceki akşam folklorcuların çalışmasını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.  Baş Antrenörlüğünü Aslıhan Sezen’in yaptığı Alibeyspor Folklor Ekibi her hafta düzenli bir şekilde yaptığı çalışmalarında bu kez Kulüp Başkanı Ali Tonta’yı misafir ettiler. 

Spor salonunda yapılan çalışmaları takip eden Başkan Tonta; “Futbol, izcilik ve folklor gibi birbirinden önemli sportif aktivitelerle ilçemiz gençlerine imkân sağlamaktayız. Bugün başkanı olduğum kulübümle bir kez daha gurur duydum. Birbirinden değerli gençlerimizin yaptığı çalışmalara tanıklık ettim. Gördüm ki bir gencimizi bile kötü ortamlardan uzaklaştırabiliyorsak bu bizler için büyük gurur ve onurdur. Folklor unutulmaya yüz tutan bir milli bir benlik gibidir. Biz bu öz değerimizi sahiplendik ve gelişmesi için imkânlar sağladık. İlçemize yaptığımız en güzel yatırımlardır sportif yatırımlar. Başta Aslıhan Sezen kardeşimize ve bizlerle birlikte yol alan tüm kardeşlerimize teşekkür ederim” dedi.

 

Bu haber 735 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7541
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.99.123)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku