Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecikspor Altyapısı Abali’ye emanet

Tepecikspor Altyapısı Abali’ye emanet


Eklenme Tarihi : 10-10-2018
Tepecikspor Altyapısı Abali’ye emanet

Tepecikspor Altyapısı Abali’ye emanet

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor’un Altyapısı ABALİ İNŞAAT Sponsorluğunda Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Abali’ye emanet edildi. İnşaat, Dekorasyon ve Dış Cephe Yalıtım alanında liderliğini sürdüren Abali İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Abali, şimdi de Türk Futbolunun kalkınması ve Altyapılardan gelecek kaliteli isimleri yetiştirmek için kolları Büyükçekmece Tepecikspor’da sıvadı. Büyükçekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu ile uzun bir süredir istişare eden ve sonucunda yeşil-beyazlıların Altyapısına tam yetkili gelen Abali, yaklaşık üç aydır bu camianın Altyapısındaki çalışmaları yakından takip etti. 

Neticesinde bu camianın Altyapı anlamında eksiklerini tespit ederek öncelikle Teknik Kadroyu oluşturma adına kolları sıvayan Hayrettin Abali, şu ana kadar yaptığı icraatlarla Büyükçekmece Tepecikspor Altyapısında adeta çığır açtı. Geçtiğimiz yıllarda Altyapılarda başarıyı yakalama adına bir gelişme sağlayamayan ve uzun vadeli süreler içerisinde oyuncuları kadrosuna katabilen yeşil-beyazlılara kısa sürede kaliteli isimleri kazandırmak için büyük bir uğraş veren Hayrettin Abali, şimdiden İstanbul’da Altyapı anlamında büyük bir atılım geliştiren kulüpler arasında yerini almasını sağladı. 

Altyapılarda tüm kategorilere gerekli ilgi ve alakayı gösteren Altyapı Yöneticilerinden Hayrettin Abali, çok kaliteli Antrenör gurubu ile çalışmaktan büyük bir keyif aldığını söyledi. Yakın zamanda Antrenör Gurubu ile de bir araya gelerek Basının karşısına çıkarak üç aylık dönemi değerlendireceklerini söyleyen Abali, bu anlamda kendilerine bu camiada yer açan Büyükçekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu Üyelerine, Başkan Mehmet Eyüboğlu ve Temel Eyüboğlu’na ayrıca teşekkür ettiğini söyledi. Diğer taraftan Tepecik Şenol Güneş Stadının Kamp Tesislerini baştan aşağıya Boya ve badana işleriyle birlikte yenileyen Hayrettin Abali’nin hizmetleri yeşil-beyazlı camiayı da büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Bu haber 1303 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1479
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.207.134.207)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku