Reklam
Reklam
Reklam
-
Aydın; İyi çalışmanın karşılığını alıyoruz

Aydın; İyi çalışmanın karşılığını alıyoruz


Eklenme Tarihi : 25-10-2018
Aydın; İyi çalışmanın karşılığını alıyoruz

Aydın; İyi çalışmanın karşılığını alıyoruz

Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın 2-0 kazandıkları Ataşehir Çamoluk galibiyetinin ardından bir açıklama yaparak iyi çalıştıklarını, karşılığını sahada skor olarak da aldıklarını söyledi.  Aydın “İyi çalışıyoruz. İyi mücadele ediyoruz ve bunun karşılığını alıyoruz. Saha içinde de saha dışında da iyi bir ekip olduğumuzu söyleyebilirim. 

Bütün maçlara aynı ciddiyetle çıkıp oynuyoruz. Hep  söylediğim bir şey var; futbolda her  netice var. Bizim için önemli olan centilmenlik ve Fair-Play. Ülkemizin barışa ve sevgiye her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Biz de buraya gelen takımları elimizden geldiği kadar en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Rakiplerimiz bize kendi sahalarında ne yaparsa yapsın biz buradaki maçlarda bu geleneğimizi devam ettireceğiz. Bizim örf ve adetimizden gelen misafiri gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak” dedi.

Bu haber 602 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4436
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku