Reklam
Reklam
Reklam
-
Canbaz ve Günay ailelerinin mutlu günü

Canbaz ve Günay ailelerinin mutlu günü


Eklenme Tarihi : 28-10-2018
Canbaz ve Günay ailelerinin mutlu günü

Canbaz ve Günay ailelerinin mutlu günü

Güzelcespor Fahri Başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Canbaz’ın oğlu Ceyhun Canbaz, evliliğe ilk adımı attı. Daha önce Güzelcespor’da da uzun yıllar futbol oynayan Ceyhun Canbaz aileler arasında yapılan törenle Ece Miray Günay’la söz yüzüğü taktı.

Ceyhun Canbaz ve Ece Miray Günay’a söz yüzüklerini Güzelcespor Yönetim Kurulu Üyesi ve gelinin amcası Remzi Günay taktı. 

Söz merasiminde hazır bulunan Ece Miray Günay’ın annesi Melek Günay ile babası Bayram Günay’ın da oldukça heyecanlı oldukları gözlendi. 

Evlilik için ilk adımı atan Ece Miray Günay ile Ceyhun Canbaz’ın mutlulukları bu güzel gecede gözlerinden okunuyordu. Heyecanlarını gizleyemeyen ikili, aile arasında yapılan söz merasiminin ardından evliliğin ilk adımını atmanın mutluluğunu yaşadılar. 

www.keskinbakis.com ailesi olarak iki aileye bu güzel günün hayırlar getirmesini, yeni çiftimize de ‘Allah Tamamını erdirsin’ temennisini iletiyoruz. Mutlu olun mutlu kalın inşallah.

Bu haber 705 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6698
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.220.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku