Reklam
Reklam
Reklam
-
Yılmaz; Emekler bir çırpıda harcanmaz

Yılmaz; Emekler bir çırpıda harcanmaz


Eklenme Tarihi : 1-11-2018
Yılmaz; Emekler bir çırpıda harcanmaz

Yılmaz; Emekler bir çırpıda harcanmaz

Süper Amatör Ligin boğaz temsilcilerinden Üsküdar Anadoluspor’un eski yöneticilerinden Şükran Yılmaz, kısa ama öz açıklamalar yaparak emeklerin bir çırpıda bertaraf edildiğini söyledi.

 Ligde zor günler geçiren Üsküdar Anadoluspor’un arka arkaya aldığı başarısız sonuçlar sonrası sessizliğini bozan Yılmaz, 110 yıllık camiayı rezil etmeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini söyledi. Yılmaz “Bir yılın emeğini çöpe attınız. 

Egolarınız yeterince okşandıysa bırakma vakti geldi de geçiyor. Bu arada 110 yıllık camiayı rezil etmeye sizin bile gücünüz yetmez. Kulüpte top koşturan arkadaşlar emin olun sizin zerre kadar suçunuz yok. Çünkü sizi de sevmiyorlar, kulübü de. Gerçek sevdalılar dışarıda. Sevmiyorlar o yüzden sevilmiyorlar. Ben utanıyorum ya siz?” ifadesini  kullanarak adeta ateş püskürdü.

Bu haber 536 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4734
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.205.176.100)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku