Reklam
Reklam
Reklam
-
Büyükçekmece Tepecikspor, Kurban kesti

Büyükçekmece Tepecikspor, Kurban kesti


Eklenme Tarihi : 7-11-2018
Büyükçekmece Tepecikspor, Kurban kesti

Büyükçekmece Tepecikspor, Kurban kesti

Ligde alınan kötü neticelerin ardından takımın üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtmak adına bugün tesislerde yapılan idman öncesi Büyükçekmece Tepecikspor Yönetimi kurban keserek iyi neticelerin gelmesi için dua etti. 

Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Reşit Ural, Büyükçekmece Müftüsü İrfan Üstündağ, Tepecik Saray Camii İmamı Yakup Sağlam’ın da katılım gösterdiği Kurban Kesiminde Temel Eyüboğlu, Osman Eyüboğlu, Eyüp Eyüboğlu, Tıkırtı Hakan Akgün Futbolcular ve Tesis personeli hazır bulundu. 

Elleri semaya açan yeşil-beyazlılar, Müftü İrfan Üstündağ’ın dualarına iyi neticelerin başlaması için Amin diyerek karşılık verdiler. Daha sonra toplu resim için saha içerisine giren futbolcular ve misafirler, bu güzel anı objektiflerin sayrısına geçerek ölümsüzleştirdi. 

Diğer taraftan Teknik direktör Fethi Çokkeser’in görevinden ayrılmasının ardından bugün yapılan idmanda Teknik direktör Murat Atik görev yaptı.

Yeni Teknik kadro ile anlaşılana kadar takımı çalıştıracak olan murat Atik, ilk idmanını bugün yaparak oyuncularla yakından ilgilendi. 

Haftayı Bay geçecek olan yeşil-beyazlıların idmanına izinli olan İbrahim, Onur Demir, Mehmet Alper ve Onur Erdem katılmadı. Deniz, Hasan ve Alihan’da bir hafta arının ardından takımla birlikte çalışmalara başladı.

Bu haber 482 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9128
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku