Reklam
Reklam
Reklam
-
Velittin Küçük Startı Balıkçı Kenan’da verdi

Velittin Küçük Startı Balıkçı Kenan’da verdi


Eklenme Tarihi : 11-11-2018
Velittin Küçük Startı Balıkçı Kenan’da verdi

Velittin Küçük Startı Balıkçı Kenan’da verdi

Gürpınar eski Belediye Başkanı Velittin Küçük Beylikdüzü Belediye Başkanlığı aday adaylığı için startı Balıkçı Kenan’da vererek aday adaylığı başvurusunu Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanlığına 5 bin kişilik bir kalabalıkla gelerek yaptı. 

Alanda büyük bir sevgi gösterisi ile karşılanan Küçük bir çok sanatçı, iş adamı ve eski belediye başkanlarının da katılımıyla ilk adaylık açıklamasını Balıkçı Kenan’da yaparak basın mensupları önünde görücüye çıktı.

Dev bir basın ordusunun takip ettiği adaylık açıklamasının ardından kafile ile birlikte Beylikdüzü AK Parçi İlçe Başkanlığına doğru yürüyüşe geçen Küçük kalabalık bir grupla gövde gösterisi yaptı. İlçe binasında kendisini karşılayan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık, ”Beylikdüzü borç batağının içine düşmüştür. 

İlçe bitmiş durumda. Mevcut Belediye Başkanı yatırımlardan daha çok borçlar yapmıştır. 100 milyon TL  borç ile Belediyeyi almışlardı şimdi ise 500 trilyonu geçen bir borç var.  1 katrilyon arsa sattılar. Teleferik getireceğiz dediler getirmediler. Tramvay getireceğiz dediler getirmediler. Hep borç yaptılar. Beylikdüzü’nün geleceği karanlık ama inşallah Ak Parti ile güvenilir ellerle bu ilçe ayağa kalkacaktır.” dedi. 

Adaylık başvurusunun ardından açıklama yapan Velittin Küçük, “Ben fazla konuşup sizi tutmayacağım. Beylikdüzü için neler yapacağımı, tüm projelerimi inşallah adaylık sürecinde anlatacağım. Yapacağımız projeleri Ak Parti olarak karar verip uygulayacağız. İlçe de birçok eksiklik var. Maalesef bunları çözemeyenlerle karşı karşıyayız. Biz tüm eksiklikleri ve sorunları çözmek için geliyoruz. İnşallah 2019’da Beylikdüzün’e Ak Parti bayrağını dikeceğiz. Pazar günün bize ayırıp buraya gelen, destekleyen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Bu haber 554 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1569
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku