Reklam
Reklam
Reklam
-
Temel Eyüboğlu, Adaylık Dosyasını teslim etti

Temel Eyüboğlu, Adaylık Dosyasını teslim etti


Eklenme Tarihi : 12-11-2018
Temel Eyüboğlu, Adaylık Dosyasını teslim etti

Temel Eyüboğlu, Adaylık Dosyasını teslim etti

Büyükçekmece Tepecikspor Onursal Başkanı Temel Eyüboğlu, Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi Ak Parti’den Büyükçekmece Belediyesi Başkanlığı Aday Adaylık formunu bugün Ak Parti İlçe Başkanı Murat Çelik ve Ak parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Akpolat’a teslim etti.

 Teslim töreninin ardından bir açıklama yapan Başkan Aday Adayı Temel Eyüboğlu, “2019 yerel seçimler için bugün Ak Parti İlçe Başkanı Murat Çelik ve Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Akpolat’a teslim ettim. Partimize, ilçemize, vatanımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bir Büyükçekmece sevdalısı olarak Büyükçekmece Ak Parti Belediyesine kavuşturmak için bugün ilk adımı müracaatımı vererek yaptık. Tabi ki Büyükçekmece’yi en iyi bilen bir kişi olarak noksanlarımızı gidererek daha özverili çalışarak yolumuza devam edeceğiz

. Tabi ki bu süreçte Büyükçekmece Ak Parti aday adayı olacak olan arkadaşlarla birlikte aday adaylığı sürecini iyi değerlendirip içimizden hangi aday olursa olsun ondan sonraki süreç önemli. Çünkü bunu daha önceki adaylık sürecinde yaşadık. Tabi ki o süreç çok önemli. Burada il başkanımızın, ilçe başkanımızın ve bu bölgeden sorumlu milletvekili arkadaşlarımızın bu aday ve aday olacak olan kişilerle birlikteliği sağlamak için onlara çok önemli sorumluluk düşmektedir. Artık Büyükçekmece’yi kazanmamız lazım. Bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar dilerim” dedi.

Bu haber 671 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3737
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.207.134.207)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku