Reklam
Reklam
Reklam
-
Recep Erol, Aday Adaylığını açıkladı

Recep Erol, Aday Adaylığını açıkladı


Eklenme Tarihi : 12-11-2018
Recep Erol, Aday Adaylığını açıkladı

Recep Erol, Aday Adaylığını açıkladı

Ak Parti Büyükçekmece ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Büyükçekmece Gurup Başkan vekili Recep Erol, Büyükçekmece Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatını yaptı. Gaşık Restaurant’ta Basın mensupları ve Partililerle kahvaltıda bir araya gelen Recep Erol, buradaki programının ardından topluca Ak Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığına hareket etti.

 Burada İlçe Başkanı Murat Çelik ile bir araya gelen Recep Erol, Büyükçekmece Belediye Başkan Aday Adaylık formunu teslim ederek yola çıkmış oldu. Büyük bir katılımın olduğu Sabah kahvaltısı programında konuşan Recep Erol, misafirlerine hitap ederken heyecanı da gözlerinden okunuyordu.

Halkımızın yanında olacağız

 “Artık sıra bizde” diyen Erol, konuşmasında şu sözlerine yer verdi, “Siyasi birikimlerimi ve rübelerimi 2019 yılı 31 Mart tarihinde Büyükçekmece halkına hizmetinde kullanmak üzere siz değerli dostlarımın teveccühü ile aday adayı oldum. Büyükçekmece’de katılımcı, yenilikçi ve modern bir bakış açısıyla halkımıza hizmet etmektir.

Saygı ve güler yüzlü olacağız

Büyükçekmece ilçemizin sosyo-kültürel değerlerini koruyan ve geliştiren bir hizmet anlayışı ile halkımızın yanında olacağız. Daha huzurlu bir Büyükçekmece için insanlarımızın saygılı, güler yüzlü, samimi ulaşılabilir, çözüm odaklı bir yerel yönetim hizmeti sunmak için çalışacağız.

Yeni bir anlayışla geliyoruz

Bizler eski Belediyecilik anlayışı ile değil yeni bir anlayışla sadece yapılması gereken hizmetleri yaparak değil, asli görevlerimiz yanında bireyin istek ve taleplerine de önem veren bir anlayışla çalışarak daha mutlu bir Büyükçekmece için bu halkın hizmetkârı olacağız” dedi.

 

Bu haber 603 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6774
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku