Reklam
Reklam
Reklam
-
Temel Eyüboğlu; Tek vücut olmalıyız

Temel Eyüboğlu; Tek vücut olmalıyız


Eklenme Tarihi : 14-11-2018
Temel Eyüboğlu; Tek vücut olmalıyız

Temel Eyüboğlu; Tek vücut olmalıyız

Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladıktan sonra bugün basın ordusunun karşısına çıktı. Büyükçekmece için tek vücut olmaları gerektiğini söyleyen Eyüboğlu, “Aday kim gösterilirse gösterilsin onun yanında durup en iyi şekilde çalışmalıyız. Bunun için birlik ve beraberlik içerisinde olup Büyükçekmece’de Ak Parti Bayrağını gönlere çekmeliyiz” dedi. Büyükçekmece İçin Yola Çıktık

Aday adaylığı süreci ile ilgili olarak bilgi veren Eyüboğlu Büyükçekmece Belediyesi’ni AK Partili yapmak için yola çıktıklarını söyledi. Eyüboğlu “AK Parti kurulduğundan beri içindeyim. Şu ana kadar benimle birlikte 12 kişi aday adaylığı için ilçeye başvurmuş durumda. Cuma gününe kadar da sayıya eklenen yeni isimler de olabilir. Biz her zaman AK Parti sevdalıyız, Büyükçekmece sevdalısıyız. Büyükçekmece’yi AK Partili yapmak için hepimiz bu yola çıktık. Hangimize nasip olursa olsun biz yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Elimizi Taşın Altına Koyduk

Eyüboğlu 35 yıldan beri Büyükçekmece’de ikamet ettiğini, 25 yıldan beri de sporun içinde olduğunu ifade ederek “Büyükçekmece için elimizden geleni yapmak için elimizi taşın altına koyduk. Büyükçekmece Belediyesi’ni AK Partili yapmak için çok mücadele etmemiz gerekiyor. Tekrar siz basın mensubu arkadaşlarımıza da toplantıya iştirak ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Amatörler Nasıl Ayakta Dursun?

Büyükçekmece Belediyesi’nin 2018 yılını spor yılı ilan etmesine rağmen sporla ilgili herhangi bir faaliyet yapmadığını dile getiren Eyüboğlu “Büyükçekmece Belediyesi 2018 yılını spor yılı ilan etti ama sadece kağıt üzerinde. Herhangi bir faaliyet yok. Büyükçekmece’de amatör spor kulüplerini destekleme derneği diye bir dernek de var ama bu da kağıt üzerinde. Faaliyet var mı? Yok. Şimdi bizim bu hafta Pendik ile maçımız var. Pendikspor Pendik Belediyesi’nin araçlarıyla geliyor buraya. Biz zor temin ediyoruz. Amatörler nasıl ayakta dursun” dedi.


Bu haber 592 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7578
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku