Reklam
Reklam
Reklam
-
U-14 Milli takımına iki Tepecikspor’lu

U-14 Milli takımına iki Tepecikspor’lu


Eklenme Tarihi : 15-11-2018
U-14 Milli takımına iki Tepecikspor’lu

U-14 Milli takımına iki Tepecikspor’lu

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor’un Altyapısını oluşturan U-14 Takım oyuncularından Gökdeniz Tost ile Kaleci Adem Arslan Bayrak, U-14 Milli Takımına davet edildiler. Gösterdikleri başarının karşılığını Milli Takıma seçilerek gösteren 2005 Doğumlu Gökdeniz Tost ile Kaleci Adem Arslan Bayrak, Büyükçekmece Tepecikspor’u burada en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler. 

Büyükçekmece Tepecikspor Yöneticilerinden Altyapı Sorumlusu Hayrettin Abali, bu sezon Altyapılarda atağa kalktıklarını geleceğin oyuncularını yetiştirmek için Murat Atik ve Altyapı hocaları ile birlik oyup bir çok ismi Türk futboluna kazandırmak için çaba harcadıklarını söyledi. Bunun ilk meyvelerini almaya başladıklarını söyleyen Abali, kendileri için skorların öneminin olmadığını önemli olanın karakterli ve futbol için hizmet edecek genç oyuncuları Türk Futboluna ve Büyükçekmece Tepecikspor A Takımına kazandırmak olduğunu söyledi. Bunun için Altyapıların çok iyi işlediğini söyleyen hayrettin Abali, bu oluşumda emeği geçen herkese teşekkür ettiğini, diğer kategorilerde de Milli Takımlara oyuncu verebilmek için çalışmalarını büyük bir ciddiyetle sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

Bu haber 697 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7267
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.227.76.35)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku