Reklam
Reklam
Reklam
-
U-14 ve U-15, Kırklarelispor önünde

U-14 ve U-15, Kırklarelispor önünde


Eklenme Tarihi : 17-11-2018
U-14 ve U-15, Kırklarelispor önünde

U-14 ve U-15, Kırklarelispor önünde

Büyükçekmece Tepecikspor U-14 ve U-15 Takımları, bugün deplasmanda oynanacak olan Kırlarelispor maçı için dün Kırklareli’ne gitti. Murat İkiz gözetiminde bugün oynanacak olan müsabakalar öncesi oyuncuların Velileri de genç sporcuları bu yolculukta yalnız bırakmadı. Aileler de kampa girerek bugün oynanacak oyan maçların saatlerini beklemeye çekildiler. Takım olarak başarılı neticelerin yanı sıra tam bir aile havasında oynanan maçlar ve yapılan idmanlar, yeşil-beyazlı gençlerin önünü görmesini sağlıyor.

 Skora endeksli başarıyı bir kenara bırakan Aileler çocuklarının güzel bir deneyim kazandığını gelecekte bu deneyimlerini sahaya oyunsal anlamda yansıttığında başarılı olacaklarına inandıklarını söylediler. Bugünkü maçında iyi bir havada geçmesini beklediklerini söyleyen Aileler, çocuklarını her zaman olduğu gibi bu maçta da yalnız bırakmayarak Kırklareli’ne kadar yol almanın mutluluğunu yaşadılar. Büyükçekmece Tepecikspor Altyapı Yöneticisi Hayrettin Abali, bugün oynanacak olan maç için takım olarak kenetlendiklerini, Ailelerin de buna ortak olmasını sevindirici bulduğunu söyledi. Tam bir Aile kulübü olduklarını söyleyen Abali, bu anlayışın bu sezon olmasa bile ilerleyen sezonlarda başarı anlamında sahaya yansıyacağına inandıklarını dile getirdi. Yeni bir anlayışla yola çıkıldığını bunun da karşılığını yavaş yavaş almaya başladıklarını söyleyen Abali, ilerleyen yıllarda Altyapılar anlamında herkesin Büyükçekmece Tepecikspor’u konuşacağına inandığını söyledi.

Bu haber 614 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7285
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.241.26)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku