Reklam
Reklam
Reklam
-
Beylikdüzüspor Maya Marin’de buluştu

Beylikdüzüspor Maya Marin’de buluştu


Eklenme Tarihi : 17-11-2018
Beylikdüzüspor Maya Marin’de buluştu

Beylikdüzüspor Maya Marin’de buluştu

SAL, Süper Amatör Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Beylikdüzüspor camiası dayanışma kahvaltısında Maya Marin Restaurant’ta bir araya geldi.

 Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen kahvaltıya katılım büyük olurken kahvaltıya ev sahipliği yapan Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri de misafirlerini kapıda karşılayarak salondan ayrılana kadar yakın ilgi gösterdi. Maya Marin Restaurant’ta verilen kahvaltıya İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Canbaz da katılarak bu güzelliğe renk kattı. Camianın önde gelen isimlerinin boy gösterdiği kahvaltıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Hayal edemeyeceğimiz bir stada kavuştuk

Konuklara hitaben bir konuşma yapan kulüp başkanı Metin Aydın “Beylikdüzüspor’umuz için dayanışma kahvaltımıza hoş geldiniz. Birçoğunuzun bildiği üzere artık modern bir statta, Beylikdüzü’nün hak ettiği bir ortamda maçlarımızı oynamaya başladık. Bugünden baktığımızda derme çatma baraka bile diyemeyeceğimiz yerlerden bugün hayal bile edemeyeceğimiz bir stada kavuştuk.

İmamoğlu ve ekibine teşekkür ediyoruz

Soyunma odasından tribünlere, yemekhanesinden yönetim binasına kadar böylesi donanımlı bir tesisi Beyliküzü’ne kazandıran başta Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu olmak üzere sizlerin huzurunda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Böylesi büyük bir yatırım ilçemiz için büyük kazanım arz etmiştir.

 Ne mutlu ki bize özellikle insana yatırımı kendisine ilke edinen, gençlerin önünü açma konusunda ileri görüşlü olup desteklerini esirgemeyen bir başkana sahibiz. Beylikdüzü olarak şanslıyız ve bunun farkındayız. 

Bugün yeni stadımızla birlikte maçlar sadece sağlıklı bir ortamda oynanmakla kalmıyor bunun yanı sıra futbol için en önemli ve öncelikli yatırım olan alt yapıdan futbolcuların yetişmesine, yeni yeteneklerin ortaya çıkmasına da olanak sağlayacak bir çalışma ortamı oluşuyor.

A Takım dışında 9 kategoride mücadele ediyoruz

2018- 2019 yılında futbol takımımız Süper Amatör Ligi 1.Grupta mücadele etmektedir. Bu sezon toplamda 11 maç yaparak, ilk yarıda grubunu ikinci sırada tamamlamıştır. 

Bugün saat 14.30’da Kavaklı Hasan Doğan Stadı’nda oynanacak olan Maltepe Yıldız maçı ile ikinci yarının ilk maçında mücadele edecektir.

 Bu maça tüm futbolseverleri Beylikdüzüspor’u desteklemeye davet ediyoruz. A takımımız dışında U-19, U-17, U-16, U-15, U-14, U-13, U-12, U-11 ve U-10 olmak üzere toplamda 9 kategoride mücadele ediyoruz. 

Bu takımın her kademesinde görev almış biri olarak ilk kez başkan olarak karşınızdayım.

Bu çalışmalar tam bir ekip işidir

Malzeme taşıyıcısından futbolcusuna, PAF takım çalıştırıcısından hatta taraftarına kadar bir bütün olarak takımımıza sahip çıktığımız, bir arada olduğumuz sürece çok daha başarılara imza atarız.

 Sizlerin ayrı ayrı desteği ile Beylikdüzüspor var olmuştur ve çok daha üst sıralarda varlığını ispat edecektir. 

Sözlerimi toparlarken bu salonda olan olmayan, bugüne değin Beylikdüzüspor’a katkı sağlamış tüm arkadaşlarıma huzurlarınızda bir kez daha takımımız adına teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum.” İfadesini kullandı.

 İmamoğlu; Spor’un birleştiriciliğine inanıyoruz

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da yaptığı konuşmasında kahvaltının amacının birlik ve beraberlik ortamı yaratmak olduğunu, katılımın da bunun güzel bir işareti olduğunu söyledi.

 İmamoğlu “Beylikdüzü’lü hemşerilerime de bizleri bugün bir araya getiren Beylikdüzüspor vesileyle teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum. 

Kent için spor çok önemli bir unsur. Spor insanları birbirleriyle kaynaştıran, bir araya getiren ve buluşturan çok önemli bir araç. Beylikdüzü’ne de ciddi anlamda bir tesis yaptığımızı düşünüyorum.

 Statla birlikte yakın çevresini de cazibe alanı haline getirdik. Beylikdüzüspor, kuruluşu itibariyle Kavaklı Coşkun’dan bugüne kadar 30 yıllık köklü bir camia. 

Her şeyden önce bu camiada tarihten gelen bu güç hissedilebilir olmalı her zaman. Her konuda da iyi temsil edilmesi gereken bir kulübüz.” Dedi.

 

 

 

Bu haber 449 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1610
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.220.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku