Reklam
Reklam
Reklam
-
Zeki Terzi; Teklif geldi, bizde değerlendirdik

Zeki Terzi; Teklif geldi, bizde değerlendirdik


Eklenme Tarihi : 21-11-2018
Zeki Terzi; Teklif geldi, bizde değerlendirdik

Zeki Terzi; Teklif geldi, bizde değerlendirdik

AK Parti Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Zeki Terzi, yerel seçimler öncesi kendisine yapılan teklifleri değerlendirmek adına bu yola çıktıklarını söyledi. Yıllarca Beylikdüzüspor’da yöneticilik yapan Terzi’nin amacı spordaki birikimlerini spor adamı kimliğiyle meclise taşımak. Kavaklı Hasan Doğan Stadı’nda Beylikdüzüspor’un Maltepe Yıldızspor ile oynadığı maçın devre arasında konuştuğumuz Zeki Terzi “20 yıldır buradayım. 2001’den beri de Kavaklı’dayım. 

Halktan gelen teveccühle belediye meclis üyesi aday adayı oldum. Gelen talepler karşısında biz de yok demedik bu işe. Bugüne kadar hep siyasetin içinde oldum zaten. Göreve seçildiğimde de hak neyse onu yaparım. Bir yanlış varsa doğru diye kaldırabilir miyim? Benim istediğim de sporun içinden biri olarak Beylikdüzü’nde spora gerçekten sahip çıkacak, değer verecek bir yapının oluşması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bu haber 504 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10653
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.236.38.146)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku