Reklam
Reklam
Reklam
-
Yusuf Kaya; Zorluğu aşacak güçteyiz

Yusuf Kaya; Zorluğu aşacak güçteyiz


Eklenme Tarihi : 21-11-2018
Yusuf Kaya; Zorluğu aşacak güçteyiz

Yusuf Kaya; Zorluğu aşacak güçteyiz

SAL, Süper Amatör Lig 1. Grupta mücadele eden ve ligi ilk ikide tamamlamak adına inanılmaz bir mücadele içerisine giren Beylikdüzüspor’da As Başkan Yusuf Kaya, ligin ikinci yarısına başlamanın ardından zorlu bir viraja girdiklerini bunu atlatmak için takım olarak tek yürek olmaları gerektiğine inandığını söyledi. Bütün zorlukları aşacak güçteyiz ve bunu aşmak için de yönetim olarak ne gerekiyorsa onu yapmaya hazır olduklarını söyleyen Yusuf Kaya, “Ligin ikinci devresinin ilk maçını kendi sahamızda oynadık ve sahadan farklı bir galibiyetle ayrılmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 Bu mutluluğumuzu Çakmakspor maçı ile sürdürüp önümüzde zorlu iki maçta ta devam ettirmek için çaba göstermeliyiz. Bizim ligdeki rakiplerimiz Çakmak ve ya diğer takımlar değil. İki ciddi rakibimiz var. Biri Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor, bir diğeri de İstanbul Ortaköyspor takımı. Bu iki rakiple de kendi sahamızda mücadele edeceğiz. Bu iki maçtan bizi tatmin edecek neticeyle ayrılıp daha sonraki maçlara bakmamız gerektiğini biliyorum. İlk ikiden kopmamak için biz yönetim olarak üzerimize düşeni yapacağız fakat oyuncularımızın da aynı sorumluluğu taşımaları gerekiyor. Biz camia olarak zorlukları aşacak güçteyiz buna adım gibi inanıyorum. Her maça aynı ciddiyetle çıkıp küçük ve ya büyük rakip olarak hiçbir takımı görmemeliyiz. Öyle inanıyorum ki tüm bu zor şartların üstesinden ekip ruhunu sahaya yansıtarak geleceğiz. Herkesin üzerine düşeni yaparak sorumluluk yüklemesi gerektiğine inanıyorum. Birlik ve beraberlik karşısında başaramayacağınız hiçbir şey olamaz. Biz Beylikdüzüspor ailesi olarak bu zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyor bu inançla da takımın her zaman yanında olacağımızı söyleyebilirim. İnşallah arzuladığımız şekilde ligi tamamlar bir yıl ara verdiğimiz BAL, Bölgesel Amatör Ligin kapısından tekrar içeri gireriz” dedi.

Bu haber 533 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10624
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.173.234.237)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku