Reklam
Reklam
Reklam
-
Konak Cafe, ufkunu büyük tutuyor

Konak Cafe, ufkunu büyük tutuyor


Eklenme Tarihi : 22-11-2018
Konak Cafe, ufkunu büyük tutuyor

Konak Cafe, ufkunu büyük tutuyor

Beylikdüzü İlçesi Yakuplu Mahallesi Beylikdüzü Kaymakamlığı karşısında geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Konak Cafe & Restaurant, ilerisi için büyük hedefler koyarak yola çıkmanın heyecanını yaşıyor. 

Ali İhsan Akarsu ve Mehmet Salih Abali’nin işletmeciliğini yaptığı Konak Cafe & Restaurant, tecrübeli kadrosu ve lezzetin yanında hijyeni de ön planda tutarak müşterilerini en iyi şekilde ağırlıyor. 

Zengin çeşitleriyle Sabah Kahvaltısı, Pastane çeşitleri, Öğlen yemeği ve özel davetler için de müşterilerin aradığı mekanlardan biri haline geldi.

 Ulaşımı kolay olan ve harika bir mekana sahip olan Konak Cafe & Restaukant’ta damak tadı, hizmet ve hijyen birinci planda yer alıyor.

 Deneyimli kadrosuyla damak tadına hizmet veren Konak Cafe & Restaurant, hedefini büyük tutarak şubelerini önce Beylikdüzü daha sonra tüm İstanbul’da çoğaltarak marka haline getirmeyi planlıyor.

Gıda sektörüne yeni soluk getireceğiz

Konak Cafe & Restaurant işletmecileri Ali İhsan Akarsu ve Mehmet Salih Abali hedeflerini ve misyonlarını açıklarken heyecanları da gözlerinden okunuyordu. Konak Cafe & Restaurant’ı marka haline getirmekte kararlı olduklarını söyleyen Ali İhsan Akarsu ve Mehmet Salih Abali, gazetemize çok özel açıklamalarda bulundular. Akarsu ve Abali, “Genel olarak gıda sektörüne yeni bir soluk getirmek istiyoruz. 

Öncelikle hedefimiz Beylikdüzü ve tüm İstanbul’da Cafe Sektöründeki lezzet ve hijyeni maksimum düzeyde tutarak insanların algısını değiştirmek istiyoruz.

 Buna da kalite ve fiyat dengesini uygun değer düzeyinde tutarak sağlamayı hedefliyoruz. Konak Cafe & Restaurant’ı bu manada bir marka haline getireceğiz. 

İlk Şubemizi Beylikdüzü İlçesi Yakuplu Mahallesinde Kaymakamlık karşını açarak başladık.

 Burada kaliteyi lezzetle birleştirip, hijyen ve fiyat parametrelerini ayrı ayrı düzenleyip güler yüzlü personelimizle insanlara en doğru şekilde hizmet etmek, misafirlerimizi en sıcak şekilde ağırlamak adına profesyonel mutfak ve servis ekimiz her daim hazır beklemektedir. 

Sağlık ve lezzeti birleştirerek Konak Cafe & Restaurant’ın damak tadını, aranan adresler arasında tutacak bir mekan haline getireceğiz” dediler.

Haber ve Fotoğraflar: İbrahim KESKİN

Bu haber 513 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2596
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku