Reklam
Reklam
Reklam
-
Balcı; Öğretmenler Bizim Annemiz, Babamız

Balcı; Öğretmenler Bizim Annemiz, Babamız


Eklenme Tarihi : 23-11-2018
Balcı;  Öğretmenler Bizim Annemiz, Babamız

Balcı; Öğretmenler Bizim Annemiz, Babamız

İstanbul’un ünlü Balıkçısı Balıkçı Kenan Balcı engelli vatandaşları ve onların eğitmenlerini ağırladı. Öğretmenlerin baş tacı olduğunu belirten Balcı; ‘Öğretmenlerimizin hakkını ödeyemeyiz. Onlar bizim annemiz, babamız’ dedi.

 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla İstanbul’un Ünlü balıkçısı Balıkçı Kenan Balcı engellilere ve onlara eğitim veren öğretmenleri Balıkçı Kenan Yaşam Vadisi tesislerinde ağırladı. 

Öğretmenlerin kutsal bir görev yaptıklarını söyleye Balıkçı Kenan Balcı; ‘’Annelerimiz, babalarımız ve üçüncü olarak öğretmenlerimiz bizler için çok değerli. Öğretmenlerimize duyduğumuz minnet ve şükranları bildirmek için bugün misafir ettik. 

Öğretmenlerin hepsinin işi çok zor ama engelli kardeşlerimize hizmet eden öğretmenlerimiz ise daha çok zahmete katlanıyor. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Öğretmenlerimizin günleri yoğun, bir bölümü gelemedi. Engelli kardeşlerimizin ise arabaları kaza yaptığından dolayı gelemeyenler oldu’ ifadelerini kullandı.

Bu haber 299 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2874
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.87.147.184)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku