Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecikspor’un kamp yemeği Hayrettin Abali’den

Tepecikspor’un kamp yemeği Hayrettin Abali’den


Eklenme Tarihi : 23-11-2018
   Tepecikspor’un kamp yemeği Hayrettin Abali’den

Tepecikspor’un kamp yemeği Hayrettin Abali’den

Bugün kendi saha ve seyircisi önünde Körfezspor’u konuk edecek olan Büyükçekmece Tepecikspor’a Altyapı Yöneticilerinden hayrettin Abali’den kamp sürprizi geldi. 

Takımın kampına gelerek zorlu maç öncesi camiaya moral verme adına Yemek ziyafeti çeken Hayrettin Abali, Yönetim, Teknik Kadro, Futbolcular ve Kulüp Personelini Güzelce Ova Restaurant’ta ağırladı. 

Takımın kötü gidişe Körfezspor maçında son vereceklerine inandıklarını söyleyen Hayrettin Abali, bugünkü maçı takımın kazanıp düzlüğe çıkma adına önemli bir sınav vereceğini bu sınavdan takımın başarılı ayrılacağına inancının tam olduğunu söyledi. 

Bu vesileyle kamp yemeğinde camiayı bir araya toplayan Hayrettin Abali’nin bu jestinden dolayı mutluluklarını ifade eden Teknik ekip, futbolcular ve yöneticiler, 

Abali’ye bu güzel davranışından ve desteğinden dolayı teşekkürlerini iletmeden geçemediler. Takım Kaptanlarından Eray Açıkgöz ise, Hayrettin Abali’ye bu duyarlı davranışından dolayı futbolcular adına çok özel bir teşekkür ederek, bu jestin karşılığını iyi bir neticeyle Abali’ye iade edeceklerinin sözünü verdi.

Bu haber 393 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5476
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.200.4)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku