Reklam
Reklam
Reklam
-
Altyapılarda ilk yarılar sona erdi

Altyapılarda ilk yarılar sona erdi


Eklenme Tarihi : 27-11-2018
Altyapılarda ilk yarılar sona erdi

Altyapılarda ilk yarılar sona erdi

Büyükçekmece Tepecikspor’un Altyapılarını oluşturan takımların mücadele ettiği Akademi Ligi maçlarında ilk yarılar tamamlandı. Teknik Sorumluluğunu Murat Atik’in yaptığı, Yöneticiliğini ise Hayrettin Abali ile Metin Açıkgöz’ün yaptığı yeşil-beyazlılarda Altyapılarda Murat İkiz, Orhan Karataş, Ali Canlı ve Yavuz Işık’ın antrene ettiği U-15, U-16, U-17 ve U-19 Takımlarında verilen devre arası tatili başladı. 

10 gün oyunculara izin veren Altyapı Koordinatörü Murat Atik, Altyapı Sorumluları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Abali ve Metin Açıkgöz, gençlerin ilk yarı boyunca iyi mücadele ettiğini bu yarıda alınan neticelerden çok oyuncuların performanslarının üst seviyelere ulaşmasından memnunniyet duyduklarını dile getirdiler. 

Bu yarıda oynanan müsabakalarda alınan neticelerin önüne çıkan durumun Altyapılardan iki oyuncularının Milli takımlara seçilmesi olduğunu söyleyen hayrettin Abali, bu sayıyı ilerleyen haftalarda daha arttırmak için mücadele edeceklerini söyledi. 

A Takımada bir oyuncu vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen hayrettin Abali, ligin ikinci devresinde A Takıma sundukları ve Teknik ekip tarafından büyük bir beğeni kazanan oyuncularının ikinci devrede Profesyonel olacağından heyecanlarının üst seviyede olduğunu belirtti. 

Murat Atik ve diğer hocaların işlerini ciddi anlamda yaptığını gözlemlemenin huzuru ile bir çok oyuncuyu Milli Takımlar ve A Takımlar bünyesine kazandıracaklarını söyleyen Hayrettin Abali, bunun devamının geleceğini söylemeden geçemedi.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

Bu haber 490 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5028
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.73.72)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku