Reklam
Reklam
Reklam
-
BEYKARDER, Küçük ve Erdoğdu’yu ağırladı

BEYKARDER, Küçük ve Erdoğdu’yu ağırladı


Eklenme Tarihi : 29-11-2018
BEYKARDER, Küçük ve Erdoğdu’yu ağırladı

BEYKARDER, Küçük ve Erdoğdu’yu ağırladı


Beylikdüzü Karadenizliler Derneği bu akşam Beylikdüzü’ndeki merkezinde AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Velittin Küçük ile yine aynı İlçeden Ak Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Erdoğdu’yu konuk etti. 

Dernek üyelerinin de büyük bir katılım gösterdiği ziyarette BEYKARDER, Beylikdüzü Karadenizliler Derneği Başkanı H.İbrahim Türkgenç, misafirlerine balık ziyafeti çekti. Basın mensuplarının da yoğun bir ilgi gösterdiği hamsi ziyafeti kemençe eşliğinde de tam bir Karadeniz akşamına dönüştü. 

Ziyafetin ardından açılış konuşmasını yapan BEYKARDER, Beylikdüzü Karadenizliler Derneği Başkanı H.İbrahim Türkgenç yemeğe katılan bütün misafirlere teşekkür ederek açılış konuşmasını yaptıktan sonra sözü misafirlerine bıraktı. 

AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Erdoğdu dernek başkanı H.İbrahim Türkgenç ve yönetimine böyle bir akşamda kendilerini bir araya getirdiği için teşekkür etti. Erdoğdu “Başkan ve yönetim kuruluna bu hamsi gününde bizleri davet ettiği için teşekkür ederim.” dedi. 

AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Velittin Küçük de yaptığı konuşmada “Bizleri bu akşam burada bir araya getirdiği için İbrahim Türkgenç ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. 

Bir dernek bence çok önemli. Bu anlamda İbrahim Türkgenç de çok önemli bir görev üstlenmiş durumda. Bu zor görevi üstlendiği için de değerli kardeşime teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da devam eder.” şeklinde konuşt

Bu haber 440 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2755
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku