Reklam
Reklam
Reklam
-
Musaoğlu; Tarihi çınar için tek yürek olduk

Musaoğlu; Tarihi çınar için tek yürek olduk


Eklenme Tarihi : 29-11-2018
Musaoğlu; Tarihi çınar için tek yürek olduk

Musaoğlu; Tarihi çınar için tek yürek olduk

BAL, Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta ilk iki sırayı aynı puan ve averajla Aliağaspor ile paylaşan Vefa’da Kulüp Başkanı Salih Musaoğlu, Vefa’nın bu sezon 3. Lige çıkabilmesi için camia olarak tek yürek olduklarını söyledi. Başarılı neticeler alarak BAL, Bölgesel Amatör Ligde altın yıllarından birini yaşayan Tarihi Çınar Büyük Vefa’da yediden yetmişe herkesin ağzında tek kelime dolaşıyor, “O SENE BU SENE”. 

3. Ligi özleyen ve bu mutluluğu bu sezon yaşamak için adeta camiayı bir birine kenetleyen Kulüp Başkanı Salih Musaoğlu, bu birlikteliğin arkasındaki güce Şampiyonluğun hatta TFF 3. Ligin yakışacağını söyledi. Alınan başarılı neticelerle bu ligin üzerinde bir takım olduklarını herkese gösterdiklerini dile getiren Musaoğlu, “Bu sezon camia olarak hakikaten tek yürek olduk ve bu tek yürekliliğin bağladığı güzellikleri şampiyonlukla pekiştirmek için çaba gösteriyoruz. Bizimle beraber olan gerçek Vefa’lılara buradan gazeteniz aracılığı ile teşekkür etmek istiyorum. Bu birliktelik ve tek yüreklilik bizi camia olarak hedefe ulaştıracaktır. Birlikteliğin ne kadar önemli olduğunu bu sezon herkese göstermiş bulunuyoruz. Bunun devamı için ne gerekiyorsa yapmamız gerekiyor. Taraftarlarımızın ağzında dolaşan “O SENE BU SENE” sloganının gerçeği yansıtması için tek yürekliliğimizi lig sonuna kadar sürdürmemiz gerekiyor. Bu vesileyle Pazar günü Saat 14.00’da Florya Büyükşehir Belediyesi Şenlikköy Stadında Kütahyaspor ile oynayacağımız maça tüm Vefa’lıları davet ediyor bu önemli maçta takımlarını yalnız bırakmamalarını istiyorum.

Bu haber 492 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5594
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku