Reklam
Reklam
Reklam
-
Mustafa Küçük; Gerçek imza yürektedir

Mustafa Küçük; Gerçek imza yürektedir


Eklenme Tarihi : 30-11-2018
Mustafa Küçük; Gerçek imza yürektedir

Mustafa Küçük; Gerçek imza yürektedir

Gürpınarspor Kulüp Başkanı Mustafa Küçük’ten önemli açıklamalar geldi. Başkan Küçük, Birinci Amatör Ligde genç bir kadroyla mücadele ettiklerini, sezon sonunda hedeflerinin yeniden Süper Amatör Lige dönmek olduğunu söylerken inancının da had safhada olduğu gözlerden kaçmadı.

Biz bitti demeden bitmez

Gürpınarspor Kulüp Başkanı Küçük, “Yolumuza genç bir kadroyla devam ediyoruz, biz bitti demeden bu iş bitmez. Takım olarak da iyi bir uyum yakaladık. Her takımın bu ligden çıkmak için ne kadar şansı varsa Gürpınarspor’un da o kadar şansı vardır. Sonuçta futbol bu ve 3 neticeye de açık bir oyun. Sezona iddialı başlayan takımların şu anda nerede olduğunu görüyoruz. Biz kendimizden eminiz. Emin adımlarla ilerliyoruz. Takımımız Antrenör Refik Yazıcı yönetiminde ligde çok daha iyi yerlere gelecektir. Sezon sonunda da tekrardan Süper Amatör Lige dönmeyi temenni ediyorum. Çalışmalarımıza bu yönde ilerliyoruz” dedi.

Bizim sözleşmemiz ömürlüktür

Antrenör Refik Yazıcı’ya güvenlerinin tam olduğunu ifade eden Başkan Mustafa Küçük, “Refik Yazıcı Hocamız benim her şeyden önce ağabeyimdir bunu böyle bilsinler. Yıllarca beraber zaman geçirdik. Yeri geldi birlikte top da oynadık. Değer verdiğim bir hoca. Bunu da zaten geçen seneden takımın başına kendisini koyarak gösterdik. Kamuran Gazi Hocamız ile çalışmış olduğu 6 haftalık dilimde de ondan önemli tecrübeler kazandığına inanıyorum. Kamuran Gazi Hocamız da özel problemlerinden dolayı bu sezonu dinlenerek geçirmek istemesinden dolayı Refik Yazıcı Hocamız tekrar tam yetkili olarak takımın başına geçmiştir. Kamuran Hocaya da bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra yolumuza Refik Yazıcı Hocamız ile devam edeceğiz. Hocamızla da herhangi bir problemimiz yok. Kendisi devam etmek istediği sürece görevinin başındadır. Kapılarımız ona her zaman açıktır. Bizde imzalar kağıda atılmıyor. Bizim sözümüz ve birlikteliğimiz sözleşmelerden de ötedir kısacası ömürlüktür. Refik hoca benim için hocadan çok bir arkadaştır. Dolayısıyla aramızda da abi kardeş ilişkisi var. Gürpınarspor camiasına gerek futbolcu gerekse hoca olarak hizmet etmiştir. İnşallah Gürpınarspor Refik Hoca ile birlikte çok daha iyi yerlere gelecektir.” Dedi.

Hüseyin hocamız altyapıdadır

Altyapılarının da emin ellerde olduğunu, Antrenör Hüseyin Poyraz’ın aynı zamanda bu kulübün ilk sporcularından ve kurucularından biri olduğunu da ifade eden Başkan Mustafa Küçük, “Altyapımız da emin ellerde. Hüseyin Poyraz hocamız da aynı zamanda kulübün kurucularından ve ilk sporcularındandır. Altyapıdaki başarılarından dolayı da onunla ne kadar övünsek azdır. Bu bir ekip işi. Ekibin ne kadar kaliteli olursa o kadar kaliteli işlere imza atarsınız.” Şeklinde konuştu.

Bu haber 527 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4684
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku