Reklam
Reklam
Reklam
-
Beylikdüzüspor, geleneği bozmadı

Beylikdüzüspor, geleneği bozmadı


Eklenme Tarihi : 3-12-2018
Beylikdüzüspor, geleneği bozmadı

Beylikdüzüspor, geleneği bozmadı

SAL, Süper Amatör Lig 1. Grupta mücadele eden Beylikdüzüspor, konuk ettiği takımlara maç sonrası yemek ziyafetini Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor kafilesine de ikramda bulunarak sürdürmüş oldu. 

0-0 sona eren müsabaka sonrası Yönetim, Teknik Kadro, Futbolcular ve kulüp çalışanlarına Tesislerinde yemek ikramında bulunan Beylikdüzüspor Yönetimi, davranışları ve misafirperverlikleriyle taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmaya devam etti. 

Samimi bir ortamda Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor kafilesini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyen Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın, bu tür güzelliklerin skorlar ne olursa olsun devam edeceğini, her rakibe aynı hassasiyeti göstererek ev sahibi olmanın sorumluluklarını sonuna kadar yükleneceklerini söyledi.

 Bu tür davranışların Fair-Play adına mükemmel bir yaklaşım olarak gösterileceğine inandıklarını söyleyen Başkan Metin Aydın, bu davete hicap eden tüm rakipleri de ayrıca kutladıklarını söyledi. 

Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Yönetimi de Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın ve Yönetimini bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ettiklerini bu tür güzellikleri Türk futbolunun çok özlediğine vurgu yaptı. 

İkramlarından dolayı Beylikdüzüspor kulübüne Teşekkür eden Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Yöneticileri, bu tür davranışların devam etmesi temennisinde bulundu.

Bu haber 464 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3346
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.179.0)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku