Reklam
Reklam
Reklam
-
Şenkardeşler; Değişim şart oldu

Şenkardeşler; Değişim şart oldu


Eklenme Tarihi : 6-12-2018
Şenkardeşler; Değişim şart oldu

Şenkardeşler; Değişim şart oldu

Büyükçekmece Mimaroba’da ikamet eden 1968 doğumlu 3 Çocuk babası Tekstil imalat ve İhracat yapan, aynı zamanda Fenerbahçe Kongre Üyesi ve Alanyaspor’un İstanbul Temsilcisi Cevat Şenkardeşler, Ak Parti Belediye meclis Üyesi Aday Adaylığı formunu Ak Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Murat Çelik’e teslim etti.

 Büyükçekmece’de değişimin şart olduğunu bu anlamda değişim içerisinde bulunup Ak Partinin Büyükçekmece Belediye Başkanlığını alabilmesi adına çalışmalarını elinden geldiğince en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğini söyleyen Cevat Şenkardeşler, birlik ve beraberlikle bu işin üstesinde geleceklerine inandıklarını dile getirdi. 

İş, Siyaset ve Spor Camiasının önde gelen isimleriyle birlikte olan Cevat Şenkardeşler, denemin Fenerbahçe Yönetim Kulunu Üyesi Nihat Özdelir ile de sık sık bir araya gelerek siyasi anlamda fikir alışverişinde bulunduklarını dile getirdi. Sahaya çıkacakları zamanı beklediklerini söyleyen Şenkardeşler, “Büyükçekmece’de değişim şart oldu. 

Artık Büyükçekmece yeni bir heyecan, yeni bir anlayışla hizmetlerine Ak Parti Belediyesinde sürdürmelidir. Bunun için de üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya gayret göstereceğim” dedi,

Bu haber 491 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6810
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku