Reklam
Reklam
Reklam
-
Kemal Bektaş’tan anlamlı davranış

Kemal Bektaş’tan anlamlı davranış


Eklenme Tarihi : 10-12-2018
Kemal Bektaş’tan anlamlı davranış

Kemal Bektaş’tan anlamlı davranış

İASKF, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Kurucularından ve İASKF Onur Kurulu Üyesi Kemal Bektaş, önderliğinde İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna bu güne kadar hizmet vermiş, vefat ederek aramızdan ayrılan arkadaşları için 

11.12.2018 (Salı) günü yarın Saat 20.00’da İstinye Orhan Saka Amatör Evinde okutacağı Kuran-ı Kerim ve duada tüm spor camiasını yanlarında görmek istediğini söyledi. Baktaş ile birlikte bu oluşum içerisinde olacak olan İASKF, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşez ve ekibi de gelen misafirleri hep birlikte en iyi şekilde ağırlamaya hazırlanıyor. Bu tür çıkışlarıyla herkesin beğenisini kazanan Onur Kurulu Üyesi Kemal Bektaş’ı bu davranışından dolayı tebrik eden spor camiasının ende gelenleri, bu güzel ve anlamlı davete hicap edecekleri mesajlarını yollamadan edemediler.

Bu haber 463 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10882
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.205.176.100)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku