Reklam
Reklam
Reklam
-
Hüseyin Kaya; Seyfettin Selim Başkan olmalı

Hüseyin Kaya; Seyfettin Selim Başkan olmalı


Eklenme Tarihi : 10-12-2018
Hüseyin Kaya; Seyfettin Selim Başkan olmalı

Hüseyin Kaya; Seyfettin Selim Başkan olmalı

Büyükçekmece Belediyespor’da yıllarca yöneticilik yapan, bir çok yönetimde de görevini başarıyla getirdiğine inanan Hüseyin Kaya, Büyükçekmece Belediyespor’un istenilen başarıyı yakalaması için, “SEYFETTİN SELİM GELMELİ” dedi. Pazar günü Tepecik Şenol Güneş Stadında Büyükçekmece Tepecikspor’un Artvin Hopaspor ile oynadığı maçı protokolden takip eden Kaya, eski kulübü Büyükçekmece Belediyespor’la ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

 Kaya, Büyükçekmece Belediyespor’un bulunduğu yeri hak etmediğini, gerçek yerinin profesyonel lig olduğunu söyledi. Kaya “Büyükçekmece Belediyespor’un bir an önce camia olarak toparlanmasını istiyoruz. Gelecek sezon inşallah daha iyi bir yönetimle daha güzel işlere imza atılacaktır. Büyükçekmece’nin yeri burası değil.” diye konuştu. Taraftarların da takım için itici bir güç olduğunu ifade eden Kaya “Futbol oynadığım dönemlerden de biliyorum taraftar bir kulübün itici gücüdür. Seyfettin Selim döneminde 10-15 otobüsle deplasmanlara gidiyorduk. Bence Büyükçekmece Belediyespor’un başına yeniden Seyfettin Selim gelmelidir. Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün de inanıyorum ki bu konuda gerekeni yapacaktır. Büyükçekmece Belediyespor artık profesyonel liglere çıkması gerekiyor.” Şeklinde konuştu.

Bu haber 398 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1661
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.173.234.237)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku