Reklam
Reklam
Reklam
-
İASKF’de Kuran-ı Kerim Tilaveti

İASKF’de Kuran-ı Kerim Tilaveti


Eklenme Tarihi : 12-12-2018
İASKF’de Kuran-ı Kerim Tilaveti

İASKF’de Kuran-ı Kerim Tilaveti

İASKF, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Kurucularından ve Onursal Başkan Kemal Bektaş, 

ebediyete intikal eden merhum İASKF kurucuları, yöneticileri ve çalışanları için İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nde Kuran-ı Kerim okutarak hayır yemeği verdi. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TASKK ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, İstanbul Futbol İl Başkanı Ali Tanrıyaşükür, İASKF Yönetim Kurulu Üyelerinin tam kadro halinde yer aldığı programa katılanların bir çoğunun gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi. 

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu kurucuları arasında ebediyete intikal eden Orhan Saka, Yaşar Saçalan, Bogos Monosyan, İskender Şenduran,

 Orhan Yücer, Mehmet Bener, Yemen Ekşioğlu, Özer başaran, Hasan Tutaş, Cevdet Emekligil, Berksin Güvenç, Yalçın Kızılay,

 Günhan Ersek, Doğan Met, Ertan Rizeli, Aydın Teke, Ramiz Gökbudak, 

Bilal Bora, Hüsnü Çil, Turhan Demiral, Hürrem Şahinkaya ve önceki gün hain kurşunla meslektaşı tarafından makamında şehit edilen eski Üsküdar İlçesi Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için Kuranı Kerim okundu.

 Çekmeköy Kuran Kursunda görevli imamlardan Mehmet Çakmakçı, Mustafa Çetin Bişgin ve Ali İhsan Akıllı’nın seslendirdiği Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından bir konuşma yapan Kemal Bektaş, 

Kuran-ı Kerim tilavetine hicap eden ve dualara amin diyerek geçmişleri yad eden herkese ayrı ayrı katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

Bektaş “Öncelikle katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Geçmişini hatırlamayanın geleceği olmaz.

 Buralara nereden, nasıl geldiğimizi çok iyi biliyoruz. Bakın bir zaman bu saydığımız kişilerin tamamı burada hizmet için çalışmaktaydı.

 Bugün için bir çok arkadaşımızı rahmetle anıyoruz. Bu güzelliklerin devamı mutlaka olacaktır ama unutmamak gerektiğini düşünüyorum.

 

Yarın da bizler için burada bu şekilde organizasyonların yapılacağını düşünüyorum.

 Hepiniz buraya kadar geldiğiniz için de hakkınızı helal ediniz.” İfadesini kullandı.

 

 

 

Bu haber 326 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5528
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.220.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku