Reklam
Reklam
Reklam
-
Baba Musaoğlu, gözyaşlarıyla uğurlandı

Baba Musaoğlu, gözyaşlarıyla uğurlandı


Eklenme Tarihi : 16-12-2018
Baba Musaoğlu, gözyaşlarıyla uğurlandı

Baba Musaoğlu, gözyaşlarıyla uğurlandı

Önceki gün vefat ederek hayata gözlerini yuman Vefa Kulüp Başkanı Salih Musaoğlu’nun Babası Kadir Musaoğlu (91), bugün Fatih Camiinde kılınan öğle namazının ardından Edirnekapı Mezarlığında defin edildi.

 Fatih Camiinde gözyaşlarıyla uğurlanan Kadir Musaoğlu’nun cenazesine katılımın üst seviyede olduğu gözlendi. 

Cami avlusu içerisinde taziyeleri kabul eden Vefa Kulüp Başkanı Salih Musaoğlu’nun üzgün olduğu gözlerden kaçmazken, Salih Musaoğlu ve Ailesini bu acı günlerinde sevenleri, dostları ve akrabaları yalnız bırakmayarak büyük bir destek verdi. 

Aynı saatte Vefa’nın maçı olduğundan futbolcular ve teknik kadro Cenaze töreninde yer alamadılar. 

Yönetim Kurulu, Futbolcular ve teknik heyet, Salih Musaoğlu’nun Babası Kadir Musaoğlu için çelenk göndererek bir anlamda acılara da ortak oldular. 

Uzaktan ve yakından gelerek cenaze törenine iştirak eden dostlarına ve arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Salih Musaoğlu, bu acı günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına ayrıca teşekkür ettiğini söyledi.

www.keskinbakis.com ve Keskin Bakış Gazetesi Ailesi olarak Merhuma Allah’tan Rahmet Salih Musaoğlu’na, ailesine ve Vefa Kulübüne başsağlığı diliyoruz.

Bu haber 483 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6361
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.209.104.7)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku