Reklam
Reklam
Reklam
-
Aydın;Bu oluşum, Ekrem İmamoğlu’na ait

Aydın;Bu oluşum, Ekrem İmamoğlu’na ait


Eklenme Tarihi : 24-12-2018
Aydın;Bu oluşum, Ekrem İmamoğlu’na ait

Aydın;Bu oluşum, Ekrem İmamoğlu’na ait

Beylikdüzüspor Yönetim Kurulu Başkanı Metin Aydın, Beylikdüzü İlçesine ve Beylikdüzü’nde spor yapmak isteyen sporculara güzel bir tesis kazandıran Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi. 

Böyle bir tesisi yaparak Türk Futboluna ve Beylikdüzü İlçesine güzel bir hizmet kapısı açan Ekrem İmamoğlu’nun Spor’dan gelip bu güzellikleri bu güzel ilçeye kazandırmasından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Metin Aydın,  “Beylikdüzüspor ve Türk Futboluna buradaki görevinin başında olduğu süreçte bizlere çok güzel bir tesis kazandırarak takımın iyi yerlere gelmesi için yola çıkan Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun Sporun içerisinde gelen biri olarak bu oluşumu çok iyi bildiğinden böyle bir tesisi gençliğe kazandırması bu bölge için büyük bir şanstır. Sporun birleştirici olduğunun farkında lığını her zaman yaşayan ve yaşatmak için çaba gösteren Ekrem İmamoğlu’nun bu güzel hizmetlerini asla unutmayız. Kendisinin bu desteği karşısında Altyapılarda da başarı gelmeye başladı. Bugün için U-15 takımımız grubunda namaglûp şampiyonluğunu ilan etti. Bu kategorilerimizin ilerleyen yıllarda çok daha büyük başarılara imza atacağına inancımız tamdır.

İn iyi ev sahibi olmak için yola çıktık

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Biz sezon başında bir yenilik yapalım ve bu yeniliği de kendi sahamızda konuk ettiğimiz misafir takımlarımıza gerekli ev sahipliğini en iyi şekilde yapalım diye düşündük. Bugüne kadar burada oynadığımız her müsabaka sonunda skor ne olursa olsun misafir takımlara yemek ikramında bulunalım dedik. Bugün için bunu başarmış bulunmaktayız. Beylikdüzüspor Yönetim Kurul olarak farkında lığını İstanbul’a da örnek teşkil edecek şekle getirmek için çaba göstereceğiz. Bunun temellerini attık ve sonuna kadar bunun bu şekilde devam etmesi için çaba göstereceğiz. Bu örnek hareketin önce İstanbul daha sonra da tüm Türkiye’de yapılması için bir başlangıç yapmanın huzurunu yaşamak istiyoruz. İnşallah bunun devamı gelir ve bu güzelliklerle beraber sahalarımızdaki olumsuz yaklaşımlar ve kötü karşılanmalar da son bulur” şeklinde konuştu.

 

Bu haber 307 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1066
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku