Reklam
Reklam
Reklam
-
Turhan’dan İyi çalışmanın ödülü, Baklava

Turhan’dan İyi çalışmanın ödülü, Baklava


Eklenme Tarihi : 25-12-2018
Turhan’dan İyi çalışmanın ödülü, Baklava

Turhan’dan İyi çalışmanın ödülü, Baklava

İkinci devre hazırlıklarına iki günden beri çift idman yaparak kendi tesislerinde sürdüren Büyükçekmece Tepecikspor’da Teknik Direktör Armağan Turhan, oyuncularının iyi çalışmalarından dolayı Ev Baklavasıyla ödüllendirdi. Geldiği günden beri oyuncuların iyi niyetle çalıştıklarını ve müsabakalara çıktıklarını söyleyen Teknik Direktör Armağan Turhan, bir haftalık izinin oyuncular üzerinde büyük bir etkisi olduğunu, oyuncuların moral ve motivasyon anlamında idmanlarını yaptıklarını gözlemlemenin memnuniyet verici olduğuna dikkat çekti.

 Oyuncuları iyi çalışmalarından dolayı Baklava ile ödüllendirdiğini söyleyen Turhan, bu çalışmaların devamını hazırlık maçları yaparak kampta devam edeceklerini söyledi. 31 Aralık’a kadar burada olacaklarını ve günde çift idmana devam edeceklerini söyleyen Turhan, ikinci devreye iyi başlayan ve üst sıraları zorlayan bir takım olmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Oyuncular da Turhan’ın Baklava jestinden dolayı memnuniyet duyduklarını, kendilerinden beklenen performansı en iyi şekilde vererek takımın ligde iyi bir yerde sezonu tamamlamasını sağlayacaklarını söylediler.

Bu haber 358 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3884
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.172.234.236)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku