Reklam
Reklam
Reklam
-
İmamoğlu’nun Gidişini Kutladılar

İmamoğlu’nun Gidişini Kutladılar


Eklenme Tarihi : 29-12-2018
İmamoğlu’nun Gidişini Kutladılar

İmamoğlu’nun Gidişini Kutladılar

Beylikdüzü Belediyesi’nin Kavaklı Mahallesi Trakya Bulvarı önünde bulunan 454-1 ada parseldeki yeşil alanı imara açmak için önerge sunması çevre sakinlerini harekete geçirmişti. Vatandaşlar park alanını imara açtırmamak için imza topladı

İmamoğlu’ndan Kurtuluş Yılı Olacak

Beylikdüzü Belediyesi’nin Kavalı Mahallesi Trakya Bulvarı önünde bulunan 454-1 ada parseldeki yeşil alanı imara açmak için önerge sunması çevre sakinlerini harekete geçirmişti. Vatandaşlar park alanını imara açtırmamak için imza topladı. Geçtiğimiz aylarda gündeme gelmiş, Beylikdüzü Belediyesi’nin yeşil alanı imara açmak için Büyükşehir Belediyesi’ne önerge sunmuştu. Bu önergeyi Büyükşehir Belediyesi reddetmişti. Aynı önergeyi tekrar sunan Beylikdüzü Belediyesi’ne çevre sakinleri tepki gösterdi. Yeşil alanların birer birer yok edildiğini ifade eden çevre sakinleri bu önergenin kabul edilmemesi için imza topladılar. Yüzlerce vatandaşın imzasını olduğu dilekçe İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ve Çevre ve şehircilik bakanlığına gönderildi. 

Tel Örgü İle Çevirdiler

2018 yılının kendileri için çamur deryası içinde geçtiğini belirten mağdur esnaf Balıkçı Kenan Balcı, ‘Balığımızı alıyoruz akşamında çöpe döküyoruz. Burada iş yapamıyoruz. Bulunduğumuz alan yol. Ön tarafımız yeşil alan. Ama şu anda gördüğümüz gibi bataklık durumunda. Ocak ayında Park alanını, yeşil alanı kendi mallarıymış gibi tel örgü ile çevirdiler. Burada hep beraber şikayet etmemize rağmen aylarca bu tel örgüyü kaldırmak için uğraştık. İmamoğlu 4.5 senedir Beylikdüzü’nde Belediye Başkanlığı yaptı. 4,5 senedir bize yapmadığını bırakmadı. Kavaklı Mahallesi Trakya Bulvarı üzerinde bulunan dükkanımızın önündeki yeşil alanı imara açmak için elinden geleni yapıyor. Bizleri burada mağdur ediyor. Biz iş yapmayalım diye dükkanımızın önünü bataklığa çevirdi. Büyükşehir Belediyesi’ne yeşil alanı imara açmak için önerge sundular. Fakat Büyükşehir bu önergeyi kabul etmedi. Şimdi tekrar sunmak için hazırlanıyorlar. Bu esnaf düşmanlığı, bu yeşil alan düşmanlığına bir türlü anlam veremiyorum’ diye konuştu.

2019 Hoş geldin, İmamoğlu Güle Güle

 Balıkçı Kenan olarak bilinen mağdur esnaf Kenan Balcı, ‘Kinle nefretle bize burada zulüm yapıyorlar. İş yapamıyoruz. Beylikdüzü 2018 yılını üzüntü içinde geçirdi. 2019 yılını burada halk olarak Ekrem İmamoğlu’ndan kurtuluş yılı olarak ilan ettik. Kimseye iftiramız yok. Yaşanılan durum ortada. Buranın park ve yol oluşu bütün kayıtlarda mevcut. Biz burada çevre sakini olarak imza topladık ve bütün yetkili mercilere bildirdik. Buraya gelen herkes bu sefilliği görüyor ve yaşıyor’ şeklinde konuştu.

Meşalelerle Uğurladı

Esnaf Balıkçı Kenan Balcı ve çevre sakinleri Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun gidişini ironi yaparak, meşale ve konfetilerle kutladı. Kurbanda kestiğini belirten Balıkçı Kenan Balcı, ‘İki kurban kestik. Bunları fakire fukaraya dağıtacağız. İmamoğlu’nun gidişi kutlu olsun’ dedi.

Bu haber 292 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9308
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku