Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivri Ortaköyspor’da görev taksimi yapıldı

Silivri Ortaköyspor’da görev taksimi yapıldı


Eklenme Tarihi : 1-1-2019
Silivri Ortaköyspor’da görev taksimi yapıldı

Silivri Ortaköyspor’da görev taksimi yapıldı

Geçtiğimiz hafta olağan genel kurulunu yapan Silivri Ortaköyspor’da Aydın Güzdemir Başkanlığında yapılan ilk toplantının ardından görev dağılımı da tamamlandı. 

Silivri’nin en köklü spor kulüplerinden olan Silivri Ortaköyspor’da, Aydın Güzdemir dönemi resmen başladı. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan olağan kongrede tek liste ile seçimli kongrede başkan Aydın Güzdemir oldu. Yapılan genel kurulun ardından kulüpte görev dağılımının da yapılması ile birlikte yeni sezon hazırlıkları da tamamlanıyor.

 Yapılan ilk toplantının ardından gerçekleşen görev dağılımı ise şu şekilde oluştu; Başkan Aydın Güzdemir, Başkan Yardımcısı Ramazan Yaman, As Başkan Cengiz Yıldırım, Genel Kaptan Rasim Dinçer, Basın Sözcüsü Ali Ergün, Muhasip Üye Akın Daylan ve Genel Sekreter Özgür Uçan olarak tamamlandı.

Bu haber 328 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10792
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku