Reklam
Reklam
Reklam
-
Volkan Yılmaz, turlarını sürdürüyor

Volkan Yılmaz, turlarını sürdürüyor


Eklenme Tarihi : 3-1-2019
Volkan Yılmaz, turlarını sürdürüyor

Volkan Yılmaz, turlarını sürdürüyor

Cumhur İttifakının Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, AK Parti Silivri İlçe Başkanlığında büyük bir coşku ile ağırlandı. 

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve yönetim kurulu üyelerini ilçe teşkilat binasında ağırlayan AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı, birlik ve beraberlik mesajları vererek yola çıktıklarını belirttiler. Bu ziyarete katılımın üst seviyede olduğu gözlenirken, 

3 Kademe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları, Belediye Başkan Aday Adayları ve Meclis Üyesi Aday Adaylarının da katıldığı tanışma toplantısında birlik ve beraberlik içerisinde Silivri’ye Cumhur İttifakı’nın hizmet sancağını dikme sözü verildi. Silivri’ye yenilik getirmek için birlik ve beraberliğe ihtiyacın olduğunu söyleyen Cumhur İttifakının Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, bunu başarmak ve Silivri’de 31 Mart’ta büyük bir değişime gidileceğini herkese göstermek istediklerini dile getirdi. 

Silivri’de herkes tarafından sevilen ve bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için turlarını sürdürmeye devam eden Cumhur İttifakının Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ın bu üç aylık süreyi en iyi şekilde değerlendireceğine inanın Silivri halkı, Cumhur İttifakının Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ın yanında olacaklarını ve olmaya da devam edeceklerini söylediler.

Bu haber 330 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5314
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku